Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi tulajdonban lévő és gyártási tevékenységet folytató Partnerünk részére keresünk kollégát, az alábbi pozícióba:

Bér és TB ügyintéző

Feladatok

  • Munkabérek elszámolása, számfejtése;
  • Havi járulék- és adóbevallások, önellenőrzések, statisztikai adatszolgáltatások elkészítése;
  • Tb kifizetőhelyi feladatok ellátása (táppénz, CSED, GYED elszámolás, statisztika, határozatok készítése);
  • Nyilvántartások készítése;
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal és kérdéseik megválaszolása;
  • Be- és kilépő dolgozók adminisztrációs feladatainak ellátása;
  • Napi munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok, statisztikák készítése.

Elvárások

  • Releváns végzettség (bér- és tb ügyintéző);
  • Releváns tapasztalat, ha lehet több műszakos munkarenddel rendelkező vállalatnál;
  • Komolyabb bérszámfejtő program ismerete (pl. Nexon).

Amit kínálunk

  • 13. havi bér
  • Cafeteria
  • Teljes bejárástámogatás

Munkavégzés helye

  • Esztergom

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.