WHC Holding Kft.
Munkaügyi Specialistát keresünk piacvezető gyártó partnerünk számára.

Munkaügyi specialista

Feladatok:

  • Belépő munkavállalók adatainak és okiratainak ellenőrzése, személyes adatok egyeztetése

  • Munkavállalók kilépési okiratainak elkészítése

  • A bérszámfejtési bizonylatok előkészítése, rögzítése a bér-tb rendszerben

  • Táppénz, betegszabadság, táppénz, THGY, GYED, Baleseti ellátás megállapítása

  • Munkavállalók munkabérének, egyéb juttatásainak számfejtése

  • Munkavállalók adatainak karbantartása Nexon Time rendszerben

  • Cafeteria rendszerben dolgozók juttatásainak karbantartása

  • Munkavállalók Tb. kartonjainak kezelése, naprakész vezetése

  • Társadalombiztosítási ügyintéző végzettség

  • 1-3 év releváns tapasztalat

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • MS Excel ismerete

  • Jó kommunikációs készség

  • Gyártócégnél szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Cafetéria

  • Inflációs pótlék

  • Bónusz

  • Bejárási támogatás

  • Fejlődési lehetőség

  • Melegétkezési lehetőség

  • Egészségügyi szűrővizsgálatok

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Cégnév: WHC Kft.