Pozíció leírása / Job description

Magabiztosan mozogsz a HR adminisztráció világában? A következő kifejezések jellemeznek Téged: pontosság, folyamatszemlélet, támogatás? Amennyiben szeretnéd kipróbálni magad a pharma szektorban tevékenykedő amerikai partnerünknél, olvasd el a részleteket!

Munkavállalókkal kapcsolatos adatok naprakész adminisztrációja, karbantartása

Új belépő folyamat teljeskörű adminisztratív ügyvitele

Munkaviszonyhoz kapcsolódó változások adminisztációjának koordinációja, ügyvitele (adatbázisok, szerződések, munkaügyi dokumentumok)

Szoros kapcsolattartás a bérszámfejtéssel, adatok szolgáltatása számukra

Munkatársak professzionális és pontos segítése HR kérdésekben

Statisztikák, kimutatások készítése a vezetői döntéshozatalhoz

ASC projektek koordinációja

HR Portál bevezetésében, működtetésében aktív részvétel

Javaslattétel a folyamatok fejlesztésére

Munkaidőnyilvántartási rendszer ellenőrzése, oktatása

Elvárások / Requirements

Középfokú végzettség

Legalább 3-5 év tapasztalat HR adminisztrációban

Folyékony, legalább erős középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)

Tanulási szándék, fogékonyság

Jó kommunikációs készség

Precizitás, alkalmazkodóképesség

Előnyt jelenthet:

Munkajogi és társadalombiztosítási ismeret

Nexon felhasználói szintű ismerete

Amit nyújtunk / Benefits

Összetett kompenzációs csomag

Szakmai fejlődési lehetőség

Stabil vállalati háttér

Folyamatos fejlesztések, dinamikus bővülés

Modern munkakörnyezet

Emberbarát, közvetlen hangulat

Randstad Hungária Kft. logó
Cégnév: Randstad Hungary Kft.
HASONLÓ ÁLLÁSOK
Munkaügyi koordinátor Komárom-Esztergom megye

Munkavállalókkal kapcsolatos adatok naprakész adminisztrációja, karbantartása Új belépő folyamat teljeskörű adminisztratív ügyvitele Munkaviszonyhoz kapcsolódó változások adminisztációjának koordinációja, ügyvitele (adatbázisok, szerződések, munkaügyi dokumentumok) ... »