Feladatok:

  • Regionális munkaerő-közvetítési projektek sikeres megvalósításában való részvétel
  • Fizikai közvetítési projektekhez kapcsolódó hirdetések megírása és kezelése
  • Folyamatos jelöltállítás a megrendelésekhez igazítva
  • Toborzási feladatok mellett toborzási marketing és projektmenedzsment feladatok ellátása
  • HR szoftverünk és a toborzási csatornák segítségével régiós adatbázisépítés
  • Részvétel a kiválasztási folyamatokban partnereinknél
  • Riportok, visszajelzések készítése a kirendeltségvezető segítségével/részére a projektek toborzását érintve

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Fizikai toborzásban szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kreativitás és proaktivitás
  • Eredményorientáltság
  • Szeretnél fejlődni és megtanulni a toborzás/kiválasztás minden területét
  • B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Toborzási bónusz, amely havi rendszerességgel kerül kifizetésre
  • Választható cafetéria rendszert, amely próbaidő első teljes hónapjától jár
  • Céges mobiltelefont és laptop
  • Céges autóink használatát munkavégzésedre
  • Változatos feladatok és előre lépési lehetőségek
  • Szakmai tréningeket, munkádat Toborzási vezetőnk is segíti
  • Homeoffice lehetőség (megbeszélés szerint)
  • Csapatépítő programokat és karácsonyi céges rendezvényt

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Tatabánya és vonzáskörzete
  • Kezdés: azonnali
Cégnév: Work Force Kft.