Leendő feladatok:

  • Könyvelési- bérszámfejtési feladatok teljes körű elvégzése
  • Havi és negyedéves, éves zárási feladatok ellátása
  • Beszámolók elkészítése az általános magyar számviteli szabályok szerint
  • Bejövő és Kimenő számlák, bizonylatok kontírozása és könyvelése
  • Tárgyi eszközökkel kapcsolatos nyilvántartások, elszámolások készítése, aktualizálása
  • Hatóságok, külső partnerek és intézmények felé (pl. KSH; NAV, OEP…stb) teljesítendő adatszolgáltatások elkészítése
  • Adóbevallások (08-as, ÁFA, társasági adó stb.) elkészítése

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Aktív mérlegképes könyvelői-bérszámfejtői végzettség
  • Naprakész magyar számviteli és adó jogszabályi ismeret
  • Min. 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, lojalitás
  • Önálló munkavégzés
  • MS Office magas szintű használata
  • RLB60 magabiztos ismerete, használata

Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Vezetői engedély b kategória
  • Tanulásra, fejlődésre való hajlandóság
  • Terhelhetőség, lojalitás, önállóan és csapatban is kiemelkedő munkavégzés
  • Adótanácsadói valamint könyvvizsgálói végzettség előnyt jelent

Amit Megbízónk kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • 13. Havi fizetés
  • Próbaidőt követően negyedéves motivációs bónusz
  • Inspiráló és barátságos családias munkakörnyezet
  • Lehetőség fejlődésre

Munkavégzés pontos helye:

  • Tatabánya

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő

Ha Ön motivált, elkötelezett és szeretne csatlakozni egy olyan csapathoz, amely értékeli a szakmai hozzáértést és minőséget, kérjük, küldje el lehetőleg fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint referenciával és a referáló személy nevével, telefonos elérhetőségével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda