A Swiss Post Solutions piacvezető szolgáltató az üzleti folyamat-kiszervezés és a dokumentum-feldolgozáshoz kapcsolódó innovatív szolgáltatások területén. Az SPS 8500 dolgozója és tapasztalt partnerei segítségével az iparág teljes spektrumát lefedi, ügyfeleit több mint 20 országban kiszolgálva. Az SPS szakmai befektetőként 2018-ban vásárolta meg a vasvári térségben 23 éve jelenlévő, több mint 300 főt foglalkoztató dokumentumfeldolgozó központ telephelyeit a kínált szolgáltatásokkal együtt.

Nálunk mindenki sziával üdvözli a másikat – mondhatunk neked is egy sziát?

Próbaidőd lejárta után egyszeri bruttó 100 000Ft csatlakozási bónuszt fizetünk Neked, ha július 01. és augusztus 31. között lépsz be hozzánk az alábbi pozícióban.

A Swiss Post Solutions GmbH Magyarországi Fióktelepe Szombathelyre és Rábahídvégre keres

Junior német bérszámfejtő

munkatársakat.

Pályakezdő munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Bérszámfejtési végzettség, vagy tapasztalat nem szükséges.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • stabil, nemzetközi hátterű vállalat vagyunk
  • heti két nap home office lehetőséget biztosítunk
  • attraktív cafeteriával egészítjük ki béredet
  • egyéb béren kívüli juttatásokban és dolgozói kedvezményekben részesülhetsz (pl. nyelvtanulás, sport, üdülés)
  • házon belüli képzéseinkkel folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • ingyenes céges buszjárattal segítjük a bejárást Zalaegerszeg, Vasvár, Körmend és Szombathely irányából
  • átfogó, több hónapos betanulási programmal vezetünk be a német bérszámfejtés világába
  • fiatalos, dinamikus csapatokban dolgozunk
  • szerethető, családbarát munkahely vagyunk, emberközpontú vállalati kultúránk van
  • ajánlási bónuszban részesülhetsz új kollégák ajánlásáért
  • ingyenes kávét, az őszi időszakban pedig gyümölcsöket is biztosítunk

Miért ne aggódj, ha nem dolgoztál még ilyen területen?

  • mert számunkra a nyelvtudásod, az agilitásod és a személyiséged az igazán fontos, a többit megtanítjuk

Milyen feladatok várnak rád?

  • havi bérszámfejtés elkészítése német és svájci ügyfeleink számára
  • munkavállalók be-és kiléptetése, a dolgozók munkaviszonyában bekövetkező változások kezelése
  • német és angol nyelvű kapcsolattartás a munkavállalókkal és a hatóságokkal német és angol nyelven
  • kimutatások, statisztikák készítése
  • munkáltatói igazolások kiállítása

Téged keresünk, ha:

  • tárgyalóképes német, és legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban
  • felhasználói szintű MS Office felhasználói ismeretekkel rendelkezel
  • a pontosság, a részletekre ügyelő proaktív hozzáállás az erősséged
  • érdeklődsz a bérelszámolás iránt, nyitottan és pozitívan állsz a tanuláshoz

Annak külön örülünk, ha:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel gazdasági területen
  • van releváns szakmai tapasztalatod
  • dolgoztál már SAP-ban

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció
Cégnév: SWISS POST SOLUTIONS GMBH Magyarországi Fióktelepe