Szeretnénk, hogy érezd, számíthatsz ránk. Hiszünk benned, és adunk a véleményedre. Fontos nekünk a munkád. Itt igazán önmagad lehetsz, a kihívásokat pedig sikerrel veheted.

Mert Groupamásként jó kezekben vagy! Több mint 30 éve a biztosítási piac meghatározó szereplője vagyunk, a multinacionális környezet mellett ugyanakkor megőriztük a családias hangulatot.

Bár a világ folyamatosan változik körülöttünk, de a nehezebb pillanatokban is számíthatsz arra, hogy nálunk lesz egy Groupamás barátod, aki online segíti a beilleszkedésed és részt vehetsz otthonról egészségprogramunkban is.

Junior kompenzációs specialista

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Fő feladatod a bér- és létszámtervezési, valamint HR kontrolling folyamatok ellátása,
  • a bér- és bérjellegű költségekkel kapcsolatos előrejelzések, elemzések és prezentációk készítése,
  • a kompenzációs és juttatási rendszerek működtetése és folyamatos fejlesztése, valamint
  • szoros együttműködés a HR business partnerekkel és a kontrolling területtel a kompenzációt érintő kérdésekben.
  • Számítunk Rád az éves jövedelemszint felmérés lebonyolításában és az eredmények elemzésében,
  • a béremelési és más javadalmazással kapcsolatos javaslatok előkészítésében, végrehajtásában,
  • a teljesítményértékelési rendszer koordinálásában és a
  • munkaköri rendszer működtetésében.
  • Részt vehetsz a meglévő rendszereinkhez kapcsolódó IT fejlesztések koordinációjában,
  • havi riportok készítésében a HR mutatószámok alapján és
  • a kompenzációhoz és juttatásokhoz kapcsolódó szabályzatok készítésében,
  • felülvizsgálatában és a jogszabályi környezet folyamatos figyelemmel követésében.
  • Ezenkívül a különböző HR projektekben való részvétel is mindennapjaid színesítenék.

  • az angol nyelvet készség szinten beszéled,
  • magabiztos Excel felhasználó vagy,
  • logikus, analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet, illetve
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés jellemez,
  • kreatívan állsz a munkához,
  • kitartó és motivált vagy, el mered mondani a véleményed,
  • nyomás alatt is magas színvonalon teljesítesz.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • dolgoztál már a pénzügyi szektorban,
  • tapasztalattal rendelkezel érdekeltségi rendszerek kialakításában,
  • ismered a Piramis bérprogramot.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert...

  • komplex, kihívásokkal teli feladatok várnak,
  • nyitott kultúrában dolgozunk és a Te ötleteidet is szívesen megvalósítanánk együtt,
  • nálunk erős a csapatösszetartás, figyelünk egymás egyéni igényeire is,
  • azért dolgozunk, hogy tovább erősítsük a HR stratégiai szerepét a szervezeten belül,
  • versenyképes jövedelem és kiemelkedő béren kívüli juttatások várnak (cafeteria, egészségbiztosítás, egészségpénztári hozzájárulás, nyugdíjbiztosítás).

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Groupama Garancia Biztosító Zrt.