Bérszámfejtő munkatársat keresünk TB kifizetőhelyi gyakorlattal.

Helyszín: Budapest XVIII. kerület

Feladatok:

· Bérszámfejtési feladatok teljeskörű ellátása

· Be és kijelentések elvégzése · Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása

· Munkavállalókkal kapcsolatos adatbázisok kezelése, belső riportok készítése

· Kifizetőhelyi TB ügyintézés

· Napi szintű kapcsolattartás a projekt telephelyekkel, HR-rel, Toborzással és Pénzüggyel

· Hatósági bevallások, statisztikák, adatközlések készítése

Elvárások:

· Bérszámfejtő és TB-ügyintézői képesítés;

· Releváns szakmai tapasztalat

· Forint-Soft program ismerete

· TB kifizető helyen, bérszámfejtésben szerzett tapasztalat

· Alapos munkajogi, munkaügyi, TB ismeretek

Pontos, precíz munkavégzés;

· Önálló problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

· Hosszútávú munkalehetőség

· Modern irodai környezet

· Fejlődési lehetőség

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal a jelentkezes@inspector.hu e-mail címen lehetséges.

Kapcsolattartó: Szobránc Mira