Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére: HR Vezetőt

HR vezető

Feladatok

  • Betartatja és betartatja a munkakörére vonatkozó jogi és vállalati szabályokat vállalati belső eljárásokat;
  • Betartja a vállalati biztonsági eljárásokat;
  • Biztosítani kell, hogy a szabványokat folyamatvezérelt környezetben tartsa fenn;
  • Munkavédelmi tűzvédelmi szabványok betartása;
  • Elősegíti és ösztönzi a Volta értékek és a vállalaton belül elvárt viselkedésminták érvényesülését és képviseli is azokat;
  • HR stratégia és irányelvek: HR irányelvek és szabályzatok menedzselése;
  • HR Team támogatása, fejlesztése és irányítása;
  • HR tervezés, felülvizsgálat és jelentés: menedzseli a HR tervezési és felülvizsgálati folyamatot. Kezeli és folyamatosan elemzi a HR mutatószámokat;
  • Toborzás és kiválasztás: Felügyeli és támogatja a munkáltatói márkaépítést, személyzeti marketing eseményeket, állásbörzéket; szakiskolai kapcsolatokat, képzési szerződéseket, toborzási igények azonosítását, a pályázói és CV adatbázis folyamatot, a külső toborzási és belső toborzási folyamatot, a kiválasztást és a szerződésajánlást;
  • Irányítja és felügyeli az alkalmazási és személyzeti adminisztrációt;
  • Nemzetközi kiküldetés – kiküldöttek kezelési folyamat támogatása;
  • A külső bérszámfejtés felügyelete;
  • A bérszámfejtés előkészítését végző szakterület felügyelete, irányítása;
  • Kompenzáció és javadalmazás menedzsment: A kompenzációs és javadalmazási irányelvek felülvizsgálata és átalakítása. A munkatársi juttatások szabály változásainak követése; a teljesítménykövető juttatási rendszer irányítása, az egyéni teljesítmény célok meghatározását és értékelését is beleértve.;
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomagok, juttatások (cafeteria) értékelése és összehasonlítása;
  • Szervezeti felépítés menedzsment: irányítja a munkakör értékelést és kezeli a szervezeti felépítés változásait;
  • HR informatikai rendszer felépítése;
  • A szervezet támogatása HR stratégiai oldalról.

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • 3-5+ éves vezetői tapasztalat, rugalmasság, nyitottság, alkalmazkodó készség, terhelhetőség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes vezetői csomag;
  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • Nemzetközi környezet;
  • Bővülő és fejlődő működési szervezet;

Előnyök

  • 1-3 éves gyártási környezetben szerzett tapasztalat – autóipar előnyt jelent

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.