HR Vezető

  • Globális és helyi HR-stratégia, politika és eszközök kidolgozása
  • Üzemvezető és helyi vezetés támogatása és az üzlet vezetése
  • Útmutatást nyújt a HR-politikák és -eszközök napi alkalmazásához
  • Stratégiai projektek és kezdeményezések támogatása és végrehajtása
  • Rendszeres riportok készítése a regionális HR igazgatónak, központnak, üzemvezetőnek, helyi vezetésnek
  • Globális HR-folyamatok és kezdeményezések irányítása az üzemen belül
  • HR költségvetés elkészítése
  • Felelős a HR KPI-k eléréséért
  • A személyzet képzési és fejlesztési tevékenységeinek koordinálása
  • HR csapat irányítása, koordinálása
  • A munkavállalói kapcsolatokkal kapcsolatos összetett kérdések kezelése, megoldása
  • Iránymutatást és hozzájárulást nyújt a létszámcsökkentéssel, átszervezésekkel, munkaerő-tervezéssel
  • Alkalmazottak toborzása a szükséges ütemtervben szorosan együttműködve a belső ügyfelekkel (részlegvezetőkkel) és külső partnerekkel
  • A bér- és juttatási csomagokon kívül a munkavállalók motiválására programok kidolgozása
  • Külső rendezvényeken vállalati képviselet

Elvárások / Requirements

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • HR vezetőként szerzett minimum 3-4 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Multinacionális gyártó vállalatnál tapasztalat
  • HR rendszer ismerete
  • MS Office
  • Vezetői és irányítási kompetenciák
  • Jó kommunikációs készség

Amit nyújtunk / Benefits

  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás költségének térítése
  • Cafeteria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Jó csapat
  • Multinacionális munkakörnyezet

Cégnév: Trenkwalder Kft
HASONLÓ ÁLLÁSOK
HR Vezető Pest megye

A vállalat szervezetének tervszerű fejlesztése, belső működésének szabályozása Képzések, tanfolyamok szervezése és koordinálása Onboarding tevékenységek ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Hr vezető Győr-Moson-Sopron megye

A cég teljes HR és irodai tevékenységének irányítása, ellenőrzése a HR területen dolgozó munkatársak irányítása, munkájuk koordinálása HR ... »