Miskolc a te helyed

Nemzetközi szállítmányozással foglalkozó vállalat bővíti csapatát, ahová

HR Ügyintézőt

keres

FELADATOK:

  • HR folyamtok, rendszerek hatékony működtetése
  • toborzások, interjúk szervezése, nyomon követése, be- és kiléptetéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • munkaügyi feladatok végzése, HR dokumentáció kezelése, aktív részvétel a havi zárás előkészítésben
  • HR adatbázis, nyilvántartások folyamatos vezetése, adatrögzítés, személyi anyagok napra készen tartása
  • oktatások, képzések szervezése, dokumentálása
  • szoros együttműködés a könyveléssel, ill. a pénzügyi osztállyal
  • szervezési és marketing asszisztensi feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • min. középiskolai végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat
  • számítógépes felhasználói ismeretek (Microsoft Office)
  • tárgyalóképes német nyelvtudás
  • szakmai szabályok, törvények ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság, lojalitás,
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes jövedelem
  • fiatalos csapat
  • színvonalas munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Tát

Cégnév: Cvonline.hu