Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

HR Specialista

Feladatok

  • A vállalat toborzási folyamatainak koordinációja, fejlesztése;
  • Szervezetfejlesztési projektekben való részvétel;
  • Szellemi toborzás folyamatának menedzselése;
  • Fizikai toborzó kolléga munkájának koordinálása;
  • Vezetőkkel való szoros együttműködés;
  • Orientációs tréning karbantartása;
  • Belső kommunikációs csatornák, folyamatok karbantartása;
  • Belső kiválasztások koordinációja;
  • Partnerekkel való kapcsolattartás;
  • Riportok készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Min. 3-5 év toborzásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Bejárás támogatása
  • Cafeteria
  • Bónusz

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.