Feladatok

  • SAP modulok kezelése, rendszerek működtetése, adatok naprakészen tartása
  • Új belépő dolgozók beilleszkedésének támogatása
  • Szervezetfejlesztési folyamatok kidolgozása, lebonyolítása
  • A teljesítményérteklő rendszer működtetése (SF)
  • On boarding folyamatok fejlesztése és támogatása
  • Teljesítményértekési folyamatok nyomonkövetése és támogatása
  • Külső és belső felmérések koordinálása
  • Dolgozói elégedettséget segítő programok kidolgozása és támogatása
  • HR elemzések, riportok készítése

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • SAP ismeret
  • min. 1-3 év HR területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás társalgási szinten

Előnyt jelent

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Cafeteria (Bruttó 38.150 Ft)
  • 13. havi fizetés
  • Emelt összegű utazási költségtérítés
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Ajánlási bónusz (akár bruttó 300.000 Ft)
  • Törzsgárda jutalom
  • Tiszta munkakörnyezet
  • Csapatépítő programok támogatása

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Tudtad, hogy a mi termékeinkkel napi szinten találkozhatsz, amikor autóba ülsz? Az ajtókilincsek, ajtózárak, kulcsok, kormányzárak, motorháztető zárak, fűtés-hűtés szabályzó panelek piacvezető autóipai szakértőjeként világszínvonalú termékeket gyártunk számos külföldi és hazai autógyárnak. Vevőink között szerepel többek között a Magyar Suzuki, BMW, Audi, Renault, Skoda, Volkswagen, MAN, Mazda. Az alkatrészgyártó területünkön sajtoló, műanyag fröccsöntő, horganyzó és kulcsmaró területeinken folyik a gyártás, míg a szereldében az alkatrészek összeállítása zajlik.

Ha szívesen dolgoznál egy összetartó és segítőkész csapatban, nálunk a helyed.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát.
Cégnév: Minebea AccessSolutions Hungary Kft.