Az OT INDUSTRIES, a MOL Csoport tagjaként több mint 70 éves tapasztalatunkkal meghatározó szereplői vagyunk a hazai és a közép-kelet-európai olaj- és gáziparnak, vegyiparnak, valamint az energetika szektornak.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

HR specialista

Feladatok:

  • A HR igazgatóság munkatársainak háttértámogatása
  • A vállalat kompenzációs, juttatási és hr kontrolling rendszerének működtetése, szükség esetén a vonatkozó folyamatok, szabályzatok felülvizsgálata, optimalizálásra vonatkozó javaslattétel
  • A vállalat munkaköri hierarchiájának, besorolási szintjeinek naprakészen tartása, új munkakörök esetén azok értékelése (HAY)
  • Bérpiaci felmérésekben való részvétel, javaslat kidolgozása a bérek versenyképességének megőrzésére
  • Az éves béremelések, prémiumkalkulációk elkészítése, részvétel az éves létszám és személyi jellegű költségek tervezésben
  • Kompenzációs, cafeteria és egyéb béren kívüli juttatási rendszer menedzselése
  • Szervezeti változások háttértámogatásában való segítségnyújtás
  • HR IT vonatkozású projektek, fejlesztések menedzselése
  • Kompenzációs kérdésekben a vezetők és munkavállalók kérdéseinek szakszerű kezelése
  • Szoros együttműködés a kontrolling szervezettel
  • Auditokon való részvétel
  • Ad-hoc riportok elkészítése
  • HR által kezelt szabályzatok elkészítése, karbantartása
  • Teljesítmény értékelési rendszer működtetése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magas szintű MS excel tudás
  • SAP HR moduljának ismerete
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • HR területen szerzett legalább 3 éves munkatapasztalat
  • HR kompenzáció, juttatási és hr kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Analitikus, strukturált gondolkodásmód
  • Felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • Naprakész munkajogi, munkaügyi ismeretek
  • Hay munkaköri rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • MOL üzemanyag kártya
  • Személyes fejlődési lehetőség
  • Befogadó és együttműködő csapat

Munkába állás kezdete:

  • Megegyezés szerint

Munkaidő:

  • Heti 40 óra, kötetlen munkarendben

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: OT Industries Zrt.