Raben Trans European Hungary Kft.

HR specialista

Olyan személyiség vagy, aki szereti a pörgést? Nem vagy az az egyhelyben ülő típus, ezért a három pécsi telephelyünk közötti mozgás sem okozna gondot? Szívesen lennél a Dunaharasztiban található központ HR csapatának Pécsig kinyújtott keze? Amennyiben magadra ismertél, kattints, olvasd tovább a specifikációkat, és várjuk jelentkezésedet, hogy mihamarabb megismerhessünk!

Amit ajánlunk:

  • Hosszútávú munkalehetőséget egy biztos hátterű, folyamatosan fejlődő nemzetközi vállalatnál
  • Teljes munkaidős (40 órás), határozatlan idejű munkaszerződést
  • Cafeteriát, bónuszt, munkábajárási támogatást
  • Barátságos, családias munkahelyi légkört
  • Lehetőséget kapsz arra, hogy beleláss a HR számodra ismeretlen területeinek folyamataiba, tágíthatod ismereteidet, ezen folyamatok helyi szintű képviselője lehetsz

Ezek lesznek a feladataid:

  • Toborzáshoz kapcsolódó időpont egyeztetések, a szükséges gyakorlat megléte esetén vagy megszerzése után az önéletrajzok előszűrése és interjúkon való részvétel
  • Munkavállalóink beléptetési és kilépési folyamatában való aktív részvétel
  • A pécsi telephelyeink munkarendjeinek, beosztásainak, jelenléti íveinek munkajogi szempontból való ellenőrzése
  • A régió vezetőinek támogatása HR szakmai tanácsadással
  • A központi HR és bérszámfejtési csapat, valamint a munkavállalók közötti kommunikáció segítése
  • Kapcsolattartás munkaerőkölcsönző partnereinkkel, a havi elszámolások ellenőrzése
  • A kapcsolódó dokumentációk/iratok kitöltése/kitöltetése, továbbítása

  • Releváns munkajogi ismeretekkel
  • Toborzás-kiválasztásban és jelenlét adminisztrációban szerzett tapasztalattal
  • NexOn ismerete előnyt jelent
  • Office felhasználói szintű ismeretekkel
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzési attitűddel
  • A tudomásodra jutott adatokat bizalmasan kezelő értékrenddel
Cégnév: Raben Trans European Hungary Kft.