Feladatok

  • Munkaügyi feladatok ellátása, dokumentumok készítése
  • Munkaügyi adatszolgáltatások, statisztikák, kimutatások készítése
  • Munkaügyi rendszerben való rögzítés, kapcsolódó nyilvántartó programokban rögzítés
  • Iktatás, szkennelés, adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

Pályázati feltételek:
  • felsőfokú képesítés, szakirányú végzettség
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű kezelése
  • büntetlen előélet (alkalmazás esetén három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány)

Elvárt kompetenciák:
  • megbízhatóság
  • precizitás
  • diszkréció
  • gyors problémamegoldó és jó szervező képesség
  • empatikus, ügyfélbarát hozzáállás
  • önálló munkavégzési képesség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképes szakmai önéletrajz
  • a szakmai végzettséget, nyelvtudást igazoló okiratok másolatai
  • nyilatkozat a büntetlen előéletről
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot a bírálók és az illetékes testületek megtekinthetik

Előnyt jelent

  • középfokú oktatási intézményben szerzett munkaügyi tapasztalat
  • KIRA és/vagy NEXON programban szerzett tapasztalat
  • angol nyelvismeret

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.03.26.

A pályázat elbírálásának határideje: 2024.03.29.

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:
  • A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem honlapja
  • Közszolgállás

Amit kínálunk

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései, valamint a Foglalkoztatási Követelményrendszer az irányadók.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű

Céginformáció

Az adatkezelési tájékoztató megtalálható a a honlapon.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt az lfze.hu honlapon szerezhet

A pályázat elbírálásának módja, rendje:
A pályázatokat bíráló bizottság rangsorolja, a kinevezést a kancellár adja. Az elbírálás során sor kerülhet szakmai kompetenciamérésre.

A ,,Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük az összes felsorolt dokumentum elküldését!
Vagy
Személyesen: Munkaügyi és Illetményszámfejtési Osztály, 1077 Budapest, Wesselényi u. 52., zárt borítékban, rajta a munkakör megnevezésével.
Cégnév: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem