A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

felvételt hirdet

Munkaügyi ügyintéző

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • a munkaviszonnyal kapcsolatos teljes körű munkaügyi ügyintézés (beléptetés – foglalkoztatás – kiléptetés)
  • munkaszerződések, személyi anyagok kezelése, nyilvántartása
  • bérszámfejtés előkészítése
  • bérszámfejtő programban történő adatok rögzítése, kezelése
  • belső és külső adatszolgáltatásokban való részvétel, ellenőrzések támogatása
  • belső szabályzatokhoz és jogszabályi megfeleléshez tartozó dokumentáció kezelése
  • kereseti, munkaviszony és egyéb igazolások kiállítása

Elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség (Tb-és bérügyintéző),
  • 5-10 év munkaügyi tapasztalat,
  • MS Office alapos ismerete (különösen Excel),
  • Megbízhatóság, jó szervezőkészség, pontosság,
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség,
  • Rendszerszemlélet
  • önálló munkavégzés képessége

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • szociális munkaügyi szabályozás, Kjt.besorolási rendszerek ismerete
  • felsőfokú végzettség
  • Jdolber program ismerete
  • munkajogi kérdések kezelésében szerzett tapasztalat

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő
  • határozatlan idejű

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Szakmai önéletrajz és bruttó fizetési igény megjelölésével lehet a 'Jelentkezem' gombra kattintva.

Cégnév: Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület Kft.