Fontos számodra, hogy kihívást jelentő feladatokkal találkozz nap mint nap? Szívesen kamatoztatnád az eddig megszerzett tudásod egy 120-150 fős vállalatnál, s járulnál hozzá a jövőbeli sikereikhez? Könnyen megtalálod a hangot különböző területen és pozícióban dolgozó emberekkel? Ha az előző kérdésekre 'IGEN' volt a válaszod, s úgy gondolod, hogy megfelelsz a követelményeknek, akkor várjuk jelentkezésed budapesti partnerünkhöz HR Specialista pozícióba!

HR Specialista

Feladatok

  • munkaerő kölcsönző cégekkel való aktív kapcsolattartás
  • onboarding folyamat támogatása
  • új kollégák integrálásában való részvétel
  • képzések tervezése és megszervezése
  • egyes HR folyamatok működtetése, optimalizálása
  • bérszámfejtés
  • egyéb irodavezetői feladatok ellátása
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása:
  • teljesítményértékelés adminisztratív támogatása
  • munkaeszközök, munkaruhák nyilvántartása

Követelmények

  • minimum középfokú végzettség
  • bérügyintéző végzettség megléte
  • legalább 2-5 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • bérszámfejtésben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office magbiztos ismerete
  • naprakész munkajogi ismeretek
  • amire még szükséged lesz a pozíció betöltéséhez...
  • proaktivitás
  • ügyfélközpontúság
  • szervezett, hatákony munkavégzés

előnyt jelent a kiválasztás során:

  • felsőfokú végzettség
  • TB ügyintéző végzettség
  • Nexon program ismerete

Amit kínálunk

  • fejlődési lehetőség
  • képzéseken való részvételi lehetőség
  • HR folyamatok optimalizálásában való részvétel
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.