Csatlakozz hozzánk és dolgozz velünk számos izgalmas kihívást jelentő feladaton

 HR munkatársként!.Várunk összetartó, fiatal, vidám és szorgalmas csapatunkba, ahol lehetőséged lesz a HR számos területébe betekintést nyerni.

HR munkatárs

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Teljesítményértékelést végzel, támogatod a Hozzád forduló kollégákat.
  • Aktív szerepet vállalsz a legjobb IT szakemberek megtalálásában.
  • Kreatív ötleteiddel részt veszel a csapatépítők szervezésében.
  • Össze fogod a gyakornoki programunkat, kapcsolatot tartasz az egyetemekkel.
  • Adminisztratívan támogatod a juttatási rendszerünket.

Téged keresünk, ha:

  • Legalább 1 év tapasztalattal rendelkezel HR területen.
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (HR/pszichológia területen).
  • Magabiztos angol nyelvtudásod van szóban és írásban.
  • Fontos számodra az empátia, az értő figyelem és a precizitás.
  • Őszinte érdeklődéssel tudsz fordulni az emberek felé.
  • Előnyként értékeljük, ha teljesítményértékelés területén szereztél már tapasztalatot és nem riadsz meg egy bonyolultabb excel képlettől.

Mire számíthatsz nálunk?

  • Stabil cég vagyunk, Győrben két otthonos iroda épülettel várunk
  • A vezetők inkább kollégák, az együttműködés az erősségünk, melyet csapatépítőkkel mélyítünk tovább
  • Fontos az egészséged, ezért magán orvosi vizsgálatokat biztosítunk Medicover partnerünknél
  • Támogatjuk a képzéseken, konferenciákon való részvételt, hisz mindannyiunk érdeke, hogy naprakészek tudásunk legyen
  • Irodai masszázzsal, gyümölcsnappal, X-BOX-al gondoskodunk arról, hogy jól érezd magad nálunk
  • Elnyertük a családbarát munkahely címet, igyekszünk mindent biztosítani a megfelelő munka-magánélet egyensúly érdekében

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Győr

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Szintézis-Net Kft.