Amennyiben a kapcsolattartás és a problémamegoldás a véredben van, és tetszettek a fentiek, kérjük továbbítsd szakmai önéletrajzodat és kísérőleveledet – bérigény megjelölésével, az alábbi JELENTKEZÉSI ŰRLAP kitöltésével számunkra.

HR munkatárs
139

Feladatok

  • Munkaerő- kölcsönzési projektek önálló kezelése
  • Ügyfelekkel, kölcsönzött munkavállalókkal, kollégákkal történő rendszeres, napi szintű kapcsolattartás személyesen, telefonon, e-mailen egyaránt
  • Munkaügyi adminisztráció ellátása (szerződéskötés, munkavállalók be- és kiléptetéséhez szükséges dokumentumok elkészítése)
  • NAV felé történő bejelentések elvégzése
  • Kölcsönzött munkavállalóknál felmerülő kérdések, problémák egyeztetése, kezelése
  • Nyilvántartások, jelenléti ívek összegyűjtése és feldolgozása
  •  Bérszámfejtés és számlázás előkészítésével kapcsolatos feladatok ellátása (bérszámfejtés részére az anyagok előkészítése, kész bérlapok ellenőrzése)
  • Bérjegyzékek, dokumentumok munkavállalók számára történő kiosztása
  • Munkaerő toborzással kapcsolatos feladatok elvégzése (hirdetések feladása, tájékoztatók tartása, jelöltek telefonos és személyes előszűrése, szükség esetén szálláskoordináció)
  • Riportok, kimutatások, statisztikák készítése
  • Társosztályokra való releváns információk továbbítása

Elvárások

  • Középfokú végzettség (érettségivel), előny a felsőfokú szakvégzettség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  •  Magabiztos, határozott, empatikus személyiség
  • Pontos, pedáns munkára való képesség
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Önálló, logikus, előrelátó gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Hajlandóság és képesség az önálló és közös munkára egyaránt

Amit kínálunk

Legyél Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő - kölcsönző cégének csapattagja! Fiatalos, dinamikus csapatunkba keresünk új kollégát szolnoki irodánk bővülésének támogatására! Jelentkezz hozzánk

HR MUNKATÁRS pozícióba (munkaerő-kölcsönzés területén)!

Szolnoki irodánk elindulását követően folyamatosan bővül, ezért keressük új kollégánkat egy motivált, toborzás és munkaügyi adminisztráció iránt érdeklődő munkatárs személyében. Amennyiben szereted a változatos, mindig gyorsan megoldandó feladatokat, mindemellett a munkajog és az adminisztráció terén mutatott precizitás is az erősséged, akkor már küldd is az önéletrajzod, hogy hívhasunk!

  • Munkához szükséges eszközök biztosítása, - melyeket szükség esetén- saját célra is használhatsz (mobiltelefon, laptop, autó)
  • Új kihívások és lehetőségek
  • Modern, jól felszerelt munkakörnyezet
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő-beosztás
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos háttérrel rendelkező cégnél
  • Munkád maximális megbecsülése, melyet a bérben is érzékeltetünk
  • Munkavégzés helye: Szolnok
  • Teljes munkaidős pozíció

Munkavégzés helye

Szolnok

Cégnév: DELEGO CONSULTING Kft.