Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége, megbízható,

munkájára igényes munkatársat keres

HR munkatárs

pozícióba

FELADATOK

  • Munkaerő toborzáshoz kapcsolódó feladatok ellátása – hirdetés szövegének megfogalmazása, feladása, önéletrajzok szűrése
  • A kiválasztási folyamatokban való aktív részvétel – interjúztatás, tesztelés, visszajelzés, kapcsolattartás a jelöltekkel
  • Toborzási rendszer naprakész nyilvántartása
  • Beléptetéssel kapcsolatos munkaügyi adminisztráció
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások, módosítások elkészítése, nyomon követése, felülvizsgálata
  • A munkavállalók személyi anyagainak rendszerezése, naprakészen tartása
  • Céges rendezvények szervezése
  • Napi kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal
  • Belső kommunikáció menedzselése (e-mailek, hírlevelek szerkesztése)
  • Orientációs előadás tartása új belépők részére
  • HR folyamatok, rendszerek fejlesztésében, működtetésében való közreműködés
  • Teljesítményértékelési rendszer működtetése, nyomon követése, fejlesztési javaslatok tétele

ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Nexon program ismerete
  • MS Office ismerete
  • Kiváló kommunikációs és fogalmazó készség
  • Pontos precíz munkavégzés
  • Önállóság, talpraesettség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

AMIT KÍNÁLUNK

  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű vállalat
  • Önálló csapatorientált munkavégzés
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Fiatalos légkör, modern munkakörnyezet
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Fényképes önéletrajzokat  a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: DIGI Kft.