Szentesi, nemzetközi hátérrel rendelkező gyártó partnerünk megbízásából keresünkHR munkatársat!

Amennyiben már van tapasztalatod munkaügyi adminisztrációban, dolgoztál már Nexonban / szívesen megismerkednél vele, ne habozz jelentkezz!

A feladatok az alábbiak lesznek:

  • Munkaszerződések, munkaköri leírások határidőre történő elkészítése, aktualizálása a formai és tartalmi követelményeknek megfelelően NEXON program használatával
  • Új munkavállalók NEXON modulba való rögzítése
  • Belépési folyamatok koordinálása
  • Kilépő munkavállalók felmondásának koordinálása, kiléptetése, elszámolási alapbizonylatok elkésztése
  • Exit interjúk készítése
  • Munkajogi, TB és SZJA változások követése

Te vagy az ideális jelölt, ha

  • Középfokú szakirányú vagy munkajogi végzettséggel rendelkezel
  • Felhasználói szintű MS Office (Word, Excel, PPT) és NEXON ismeretekkel rendelkezel
  • Precizitás, jó kommunikációs és együttműködő képességed van
  • Hasonló területen szerzett tapasztalod van

Előnyt jelent, ha

  • Angol nyelvtudásod van
  • Kreativitás és terhelhetőség jellemez

Amit kínálunk:

  • Stabil munkalehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Kiemelkedő juttatási csomag
Cégnév: Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o