Ref.: INTS/9/507

Feladatok:

  • Részvétel a toborzás-kiválasztásban, belső rotációkban
  • Előszűrés, személyes interjúk szervezése, aktív részvétel a megfelelő jelöltek kiválasztásában
  • Ügyintézés, kapcsolattartás, adminisztráció
  • Kapcsolattartás munkaerő közvetítőkkel, fejvadászokkal
  • Aktív részvétel a belépési- és kilépési folyamat operatív és adminisztratív feladataiban
  • Személyzeti dokumentumok készítése, kezelése személyes adatok nyilvántartása
  • Új munkavállalók szervezetbe illesztésének támogatása
  • A cég képviselése állásbörzéken
  • HR riportok, kimutatások (heti, havi, adhoc) készítése
  • Együttműködés és kapcsolattartás külső- és belső szervezetekkel, társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (HR diploma előnyt jelent)
  • Minimum 3 éves HR területen szerzett tapasztalat (gyártó környezetben előnyt jelent)
  • Munka Törvénykönyv előírásainak ismerete
  • Microsoft Office programok (Word, Excel, Outlook, PPT) felhasználói szintű ismerete
  • Aktív, kommunikációs szintű ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
  • Önállóság, nagyfokú terhelhetőség, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség, támogató attitűd, rugalmasság
  • Együttgondolkodási készség, hatékony csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű munkáltató, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás, kötetlen munkarendben
  • Versenyképes jövedelem, havi bónusz, béren kívüli juttatások széles köre Cafeteriában
  • Ingyenes egészségmegőrző centrum a telephelyen
  • Csapatépítő rendezvények, részvételi lehetőség a vállalat futó- és/vagy futball csapatában
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Dinamikus, motivált, támogató csapat és vállalati légkör, nemzetközi munkatársi kapcsolatok

Munkavégzés helye:

  • Mátészalka
Cégnév: INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.