Miskolc a te helyed

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

HR Generalista (Győr régió)

Feladatok

  • Toborzás-kiválasztás teljes körű lebonyolítása és új munkavállalók beillesztésében való részvétel (fizikai és szellemi munkakörök);
  • HR tanácsadás a vállalat vezetése számára (munkajogi kérdések);
  • A felvétellel kapcsolatos munkaügyi feladatok ellátása (munkaszerződések, munkaköri leírások elkészítése);
  • Bérszámfejtés előkészítése;
  • Orvosi alkalmassági vizsgálatok megszervezése, nyomon követése;
  • Kapcsolattartás a munkaerő kölcsönző és közvetítő partnerekkel és a külső bérszámfejtővel;
  • Létszám- és bértervezésben való közreműködés;
  • HR projektekben való részvétel – vállalati rendezvények szervezése, employer branding;
  • Adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások

  • Gyártó/termelő cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat;
  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás írásban-szóban;
  • Felsőfokú végzettség;
  • Alapvető munkajogi ismeretek;
  • Önálló. precíz munkavégzés;
  • Stratégiai gondolkodás;
  • Tulajdonosi szemlélet;
  • Kiemelkedő kommunikációs-, szervező-és problémamegoldó képessége;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Nyugat-európai tulajdonban lévő kis létszámú de stabil, több, mint 25 éve működő cég;
  • Családias légkör;
  • Innovatív, támogató vezetőség;
  • Kihívást jelentő, felelősségteljes feladatok;
  • Versenyképes fizetés és juttatások.

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Cégnév: Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft.