A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint húsz éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk:

HR generalista

Dolgozz nálunk, mert:

  • A HR területet stratégiai fontossággal kezeljük
  • Befogadó, támogató és lendületes csapat vagyunk
  • Modern munkakörnyezetet biztosítunk
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatokat vállalhatsz
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Széleskörű juttatási csomagot kapsz
  • Rugalmas munkavégzésedet (kötetlen munkarend és home office) támogatjuk
  • Család- és állatbarát cég vagyunk

Ezeket a feladatokat tervezzük Neked:

  • HR csapat tagjaként aktív közreműködés a HR stratégiához illeszkedő folyamatok fejlesztésében
  • Vezetők és munkatársak támogatása HR témákban
  • Toborzási és kiválasztási folyamatok működtetése és fejlesztése
  • Új munkatársak beilleszkedésének támogatása
  • Szervezetfejlesztési projektek koordinálása
  • Munkavállalói elégedettséget növelő belső programok szervezésében való részvétel
  • Felmerülő adminisztratív feladatok elvégzése, HRmaster rendszer karbantartása

Ezeket várjuk el Tőled:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 3 év HR területen szerzett releváns tapasztalat
  • Erős üzleti szemléletmód, önálló, nyitott, proaktív személyiség
  • Precíz munkavégzés, eredményorientáltság
  • Magas szintű együttműködési készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás

Előny lehet a kiválasztás során:

  • Az IT munkaerőpiac ismerete
  • Szervezetfejlesztés területen szerzett tapasztalat
  • Employer branding tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Budaörs

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Architekturstudio T&S