Ügyfelünk a világ közel 80 országában, a magyar piacon már 20 éve jelenlévő és világszinten több mint 160.000 főt foglalkoztató gyártó vállalat, ami Magyarországon több gyáregységgel is rendelkezik. A cégcsoport technológiavezető, az autóipar meghatározó innovatív partnere. Jelenleg a HR csapat bővülése végett keressük új munkatársukat HR generalista pozícióban.

A kolléga feladatai a következőek lennének:

  • Az új munkatárs feladatainak nagy része a munkavállalók képzésével lesz kapcsolatban: tréningterv összeállítása, belső és külső tréningek, képzések szervezése. Belső tréningek megtartása.
  • Részvétel a TÉR rendszer működtetésében és fejlesztésében
  • Mindemellett a folyamatos bővüléshez kapcsolódóan aktív részvétel a toborzási, kiválasztási folyamatokban
  • Aktív részvétel a HR folyamatok fejlesztésében

Az ideális jelölt:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nagyfokú önállóság és proaktív hozzáállás
  • Jó szervező- és együttműködési készség
  • Precizitás

Amit ügyfelünk kínál:

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Munkavégzés helye: Budapesttől 1 órányi autóút – keleti irányban

Cégnév: Mihalek Vezetõi Tanácsadó Kft.