Feladatok:

A vállalat új gyárának beindításában aktív HR támogatás, úgymint:

  • Biztosítani az új épülő gyár Humán erőforrás igényeit, a társgyárakkal együttműködve (toborzás kiválasztás, folyamatos up-to date kommunikáció az érintetteknek,
  • Aktív részvétel a képzési programok kidolgozásában és a megvalósításában,
  • Jelentések, státuszt riportok készítése,
  • Tréningprogram koordinálása.

Elvárások:

  • HR területen szerzett szakirányú végzettség,
  • Min. 3 év tapasztalat fizikai toborzás területén,
  • Kiváló szervező, kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Középfokú angol nyelvtudás - főként írásban,
  • MS Word/Excel felhasználói magabiztos használata.

Amit a cég kínál:

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Részvétel egy egyedülálló project munkában,
  • Stabil munkahely egy nemzetközi hátterű vállalatnál,
  • Fiatalos, dinamikus és összetartó csapat,
  • A project végén az új gyár HR területének felelőse lehetsz!

Munkavégzés helye: Dunavarsány – az épülő gyár helyszíne, vagy esetenként a csepeli illetve a dunaújvárosi telephely.

Munkaidő: Vezetőséggel való egyeztetés alapján rugalmasan alakítható.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gomba kattintva!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda