Prohumán 2004 Kft.

Piacvezető kiskaliberű vadászati, sport és katonai lőszerek gyártásával foglalkozó ügyfelünk keresi leendő munkatárást siroki gyárába.

HR generalista

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég HR folyamatainak, rendszereinek működtetése, szakmai megvalósítása és folyamatos továbbfejlesztése (munkaköri rendszer, juttatási rendszer, képzés- fejlesztés, teljesítményértékelés.)
  • Aktív részvétel a toborzási és kiválasztási folyamatban, be- és kilépés illetve szervezeti változások adminisztratív támogatása
  • Munkaügyi kérdésekben szakmai támogatás nyújtása
  • Folyamatos kapcsolattartás a vezetőséggel és a munkavállalókkal
  • A munkatársi élmény fókuszáltságának megteremtése, bizalmi légkör kialakítása
  • Belsős HR szakmai anyagok összeállításában történő részvétel (szabályzatok, prezentációk, folyamatleírások)
  • Belső szervezeti kommunikáció támogatása
  • Időszakos kimutatások, beszámolók és elemzések készítése a menedzsment számára

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 3 év vállalati HR területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Folyamat- és rendszerszemléletű munkavégzés
  • Microsoft Office programok készség szintű használata (Word, Excel, PPT)
  • Angol komunikációs szint

Amit kínálunk:

  • Karrier lehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítmény alapú ösztönző, cafeteria, belső képzések)
  • Nyitott, fiatalos vállalati légkör

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

3332 Sirok, 3300 Eger, 3200 Gyöngyös

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat, fizetési igényed megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Prohumán 2004 Kft.