Feladatok

  • A fizikai és szellemi munkakörök toborzásának teljes körű lebonyolítása és adminisztrációja
  • HR folyamataink működtetése
  • HR folyamatok fejlesztése és karbantartása
  • Munkavállalók ki- és beléptetéséhez szükséges feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás a munkaerő- piaci szolgáltatókkal

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben vagy feladatokban min.3-4 év tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kedves, de határozott személyiség

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség egy fiatalos csapatban
  • Előrelépési lehetőség cégcsoporton belül
  • Versenyképes bérezés
  • Juttatási csomag belső szabályzatunknak megfelelően (Cafatéira, bejárástámogatás, bónuszrendszer)

Céginformáció

  • A QSR24h Hungary Kft. az autóipar és beszállítói részére nyújt minőségbiztosítási szolgáltatásokat az év 365 napja bármelyik pillanatában, melyek segítségével az ügyfélnél felmerülő minőségi hibák, hatékony intézkedésekkel, eredményesen szüntethetők meg.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a "Jelentkezem" gombra kattintva jelentkezzen.

Cégnév: QSR24h Hungary Kft.