Jó csapat! Biztos munkahely 30 éve!
Megélheted a szakmát!

A Gallus Kft. csapatába várunk!
8460 Devecser, Levente telep 1.
Ma már több mint 500 munkavállalót foglalkoztatunk.

HR generalista

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 3 év, HR területen megszerzett szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Ms Outlook),
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Felelősséged, hatásköröd:

  • szellemi munkavállalók kiválasztásának teljeskörű menedzselése
  • HR stratégia működtetése
  • munkajogi és egyéb személyzeti tanácsadás
  • onboarding és képzés szervezési feladatok elvégzése, tréningterv elkészítése
  • munkahelyi ösztönző és teljesítményértékelési rendszer működtetése, fejlesztése
  • létszám- és bérterv felkövetése
  • szabályzatok elkészítésében történő aktív részvétel
  • HR riportok elkészítése

Miért bennünket válassz?

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • támogató munkatársak és vezetőség
  • kihívásokkal teli, színes, változatos feladatok
  • jelentős mértékű szakmai fejlődési lehetőség magyar tulajdonú nagyvállalati munkakörnyezetben

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Várjuk jelentkezését a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Gallus Baromfitenyésztő és Keltető Kft.