MP Solutions

Hulladékfeldolgozással foglalkozó ügyfelünk részére HR Generalistát keresünk fizikai és szellemi állományuk HR adminisztratív feladataik ellátására. Munkavégzés helye Budapest, 10. kerület.

HR generalista

FELADATOK:

  • Munkaügyi dokumentációk elkészítése (munkaviszony létesítésével, módosításával, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés)
  • Fizikai pozíciókra toborzás-kiválasztási folyamat teljeskörű kezelése
  • Bérszámfejtőkkel való kapcsolattartás, a bérszámfejtéshez szükséges adatok előkészítése, nyilvántartása, a bérszámfejtés felügyelete, ellenőrzése
  • Munkaügyi és HR adminisztráció teljes körű ellátása, személyzeti nyilvántartások pontos vezetése
  • Munkaköri alkalmassági vizsgálatok nyilvántartása, dokumentumok kezelése
  • Munkaügyi és HR statisztikák, riportok elkészítése, adatszolgáltatás a vezetőség részére
  • Munkavállalókkal való kapcsolattartás, munkatársak és vezetők támogatása munkaügyi, bérszámfejtési kérdésekben
  • Kapcsolattartás és folyamatos együttműködés a Központi HR szervezettel
  • Vállalati események, képzések, oktatások szervezése
  • Belső auditokra való felkészülés és annak koordinálása

ELVÁRÁSOK:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat vállalati HR területen, munkaügyi fókusszal
  • Kék galléros munkavállalók toborzásban szerzett tapasztalat
  • Minimum középszintű végzettség
  • Önálló, pontos munkavégzés és kiváló kommunikációs- illetve problémamegoldó készség
  • Rugalmas, együttműködő, proaktív attitűd
  • Felhasználói szintű MS Office tudás

JUTTATÁSOK:

  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Home office
  • Munkába járás támogatás
  • Családias munkakörnyezet
  • Csapatépítő programok

Egyéb információ

  • SAP ismerete

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
Cégnév: MP Solutions Kft.