Feladatok:

  • Fizikai és szellemi pozíciókra toborzás-kiválasztási feladatok menedzselése, valamint részvétel új, hatékony toborzási formák kiválasztásában,
  • Kapcsolattartás munkaerő kölcsönző cégekkel,
  • Létszámgazdálkodással kapcsolatos feladatok ellátása, létszám-jellegű adatszolgáltatások készítése,
  • Éves képzési terv elkészítése, majd ez alapján tréningek és oktatások szervezése,
  • Céges belső rendezvények, előkészítése és lebonyolítása,
  • Részvétel a szervezeti imázs formálásban, szervezeti arculat kidolgozása,
  • Részvétel a belső kommunikációs irányelvek meghatározásában,
  • A vállalat hivatalos weboldalán és facebook oldalán HR-hez kapcsolódó tartalmak kezelése.
  • Adminisztrációs feladatok: Cafetéria rendszer teljes körű ügyvitele, Dolgozói egészségüggyel kapcsolatos feladatok elvégzése, Dolgozói elégedettségi vizsgálatok lebonyolításában aktív közreműködés, Auditokra való felkészülés.

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség,
  • Min. 3 év tapasztalat HR Generalistaként (szellemi-fizikai toborzás-kiválasztás),
  • Min. középfokú angol nyelvtudás,
  • MS Word/Excel felhasználói magabiztos használata,
  • Kiváló szervező, kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Amit a cég kínál:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Stabil munkahely egy nemzetközi hátterű vállalatnál,
  • Fiatalos, dinamikus és összetartó csapat.

Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület (autóval 7 percre a Szent Imre tértől)

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig 8.00 - 16.30-ig vagy 9.00 - 17.30-ig

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gomba kattintva!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda