BAUER Magyarország Kft.

HR generalista

A budapesti székhelyű BAUER Magyarország Speciális Mélyépítő Kft. speciális alapozási projektjeihez elkötelezett munkatársat keres HR generalista munkakörben

Főbb feladatok, munkák:

- HR adminisztrációs és koordinációs feladatok teljeskörű ellátása a munkáltatói életút során
- Külföldi munkavállalók kapcsolatos angol nyelvű ügyintézés
- Bérszámfejtés támogatása, kapcsolattartás bérszámfejtő céggel
- Munkaidő- és jelenléti rendszer kezelése (NEXON-ban)
- Hatékony és megvalósítható HR folyamatok kidolgozása, bevezetése, mérése
- Képzések és tréningek szervezése és koordinálása
- Havi riportok készítése a vezetőség felé

Az álláshoz tartozó elvárások:

Tudás:

  • Humán szakterületen szerzett diploma vagy humán szakirányú végzettség

Gyakorlat:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Microsoft Office programok és NEXON BÉR felhasználói szintű ismerete
  • HR területen szerzett min. 2 év tapasztalat

Amit kínálunk:

- Kiemelkedő bérezés, nagyfokú önállóság és rugalmasság
- Lehetőséget kínálunk erős szakmai HR-tapasztalatok megszerzésére
- Modern irodaház, jó megközelíthetőség, korlátlan kávé :)
- Csapatépítő tréningek
- Munkába járás Mt-n felüli támogatása

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: BAUER Magyarország Speciális Mélyépítő Kft.