HR Generalista pozíció keressük HR csapatunk legújabb tagját.

HR Generalista

A HR Generalista kollégánk feladata a HR folyamatok teljes körű támogatása lesz hozzájárulva ezzel szervezetünk sikeres működéséhez.

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK FELADATAI:

  • A HR Business Partner támogatása a HR stratégia megvalósításában, HR folyamatok működtetésében, juttatási rendszer fejlesztésében, valamint a meglévő HR rendszer működésében és fejlesztésében
  • Meglévő állomány személyügyi dokumentációjának kezelése
  • A munkavállalói életút támogatása a beléptetéstől a kiléptetésig a hazai munkajogi szabályozással összhangban
  • A vezetők és munkatársak támogatása személyzeti és munkajogi kérdésekben
  • A vállalat különböző területeivel való szoros együttműködés
  • Diák és junior pozíciók toborzásában és kiválasztásában való részvétel
  • Havi kimutatások, riportok elkészítése
  • Kapcsolattartás a külsős bérszámfejtő szolgáltatóval, bérszámfejtés előkészítése

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES:

  • Legalább 3 éves HR területen szerzett szakmai tapasztalat
  • HR területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office), erős Excel ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség, magabiztos, határozott fellépés
  • Terhelhetőség, nyitottság, önálló, precíz, megbízható munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány előnyt jelent

MIÉRT ÉRDEMES MINKET VÁLASZTANI?

A Kühne+Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető logisztikai szolgáltató, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhetsz el szakmai sikereket. Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére. Cégünk figyelmet fordít az egészséges környezetben történő munkavégzésre és és különböző egészségmegőrző, életmód-támogató programokat kínál munkavállalóinknak.

VÁLLALATUNKRÓL

A világ 100 országában, 1300 telephelyen, több mint munkatárssal a Kühne+Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike. Cégünk erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban. Magyarországon már 25 éve vagyunk jelen a logisztikai és szállítmányozási piacon 5 telephelyen, több mint 2000 fővel.
A Kühne+Nagel munkáltatóként is fontosnak találja a sokszínűséget, és elkötelezettek vagyunk a fogyatékkal élők esélyegyenlősége iránt. Hiszünk abban, hogy Ön is hozzájárulhat vállalatunk sikereihez, és várjuk szeretettel a pályázatát.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

A Jelentkezem gombra kattintás után kérem csatolja önéletrajzát!

Cégnév: Kühne & Nagel Kft.