Szekszárdi, autóipari szegmensnek gyártó stabil partnerünk részére keresünk HR generalista kollégát!

Az új kolléga leendő feladatai az alábbiak:

  • Toborzási folyamatok ellátása - felvételi elbeszélgetések lebonyolítása  (fizikai és kisebb részt szellemi munkakörökre)
  • HR vezető munkájának segítése
  • Álláshirdetések készítése és kezelése, online és offline toborzási csatornák használata
  • Felvételi folyamat/kiválasztás koordinálása
  • Beléptetési napokon való aktív részvétel
  • Egyéb szervezeti folyamatok támogatása (pl. belső képzések adminisztrációjában és szervezésében való részvétel)
  • Személyügyi folyamatok támogatása (szerződések elkészítése nem tartozik bele)
  • A szakterületek támogatása HR jellegű folyamatok kapcsán

Mi jellemzi az ideális jelöltet?

  • Minimum középfokú, ideális esetben felsőfokú végzettség (HR jellegű szakirány előny)
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol (német előny) nyelvtudás
  • Magas szociális és kommunikációs készségek, önállóság, kezdeményezőkészség, proaktivitás
  • Pontos, precíz munkavégzés, teljes megbízhatóság
  • Stabil MS-Office ismeretek
  • Ideális esetben szekszárdi vagy környéki lakhely

Amit megbízónk nyújt az új munkatársnak:

  • Szakmailag sokszínű, változatos, izgalmas lehetőség egy stabil, multinacionális hátterű vállalatnál
  • Korrekt, tudásszintnek megfelelő bérezési struktúra
  • Home Office (hibrid) munkavégzésre való lehetőség, egyeztetés alapján.
  • Támogató munkahelyi közösség
  • Modern, kulturált munkakörülmények
  • Igény esetén szállástámogatás

Cégnév: VIAPAN DOLOGIDŐ Kft.