Miskolc a te helyed

Nemzetközi, tőkeerős gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

HR GENERALISTA

(16-2020)

pozícióba.

Feladatok:

  • Toborzási és kiválasztási folyamatokban való aktív részétel,
  • Képzések megszervezése és megvalósítása,
  • Részvétel az onboarding folyamatban,
  • Diákfoglalkoztatás fenntartása, kapcsolattartás tanintézményekkel,
  • Kimutatások és riportok készítése.

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (előny: gyártócégnél szerzett tapasztalat),
  • Aktív angol nyelvtudás (elsősorban írás-olvasás szintjén).

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés és juttatási csomag,
  • Magas utazási költségtérítés,
  • Céges buszjárat,
  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér.

A munkavégzés helye: Budapest keleti része és Pest megye határa.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-2020”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: HumanField Vezető-és Specialistakiválasztó Kft.