HR-RENT KFT

Bérszámfejtő

Pécsi belvárosi irodába keresünk bérszámfejtésben jártas munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • munkavállalók be-és kiléptetése személyügyi adatok nyilvántartása, kezelése munkabérek és egyéb bér jellegű kifizetések bérszámfejtése havi-, negyedéves-, éves zárással kapcsolatos feladatok ellátása könyvelés számára bérfeladás elkészítése adatszolgáltatás, statisztika elkészítése kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség minimum 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat vonatkozó jogszabályok ismerete, nyomonkövetése magabiztos MS Office és Excel ismeretek precizitás, pontosság, kitartás és rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes kereset, bónusz és Cafeteria belvárosi iroda, modern munkakörnyezet fiatalos, dinamikus csapat szakmai fejlődési lehetőség, karrier

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

7600 Pécs

Cégnév: HR Rent Hungary Kft.