A HABI Kft. Alkatrész Kereskedelmi Hálózata dinamikus csapatába, önálló döntéseket hozni képes munkatársakat keres

BÉRSZÁMFEJTŐ

pozícióba.

Átlag feletti fizetés egyéni megegyezés alapján, cafeteria, útiköltség térítés, korszerű munkakörnyezet.

Főbb feladatok:

  • Teljes körű bérszámfejtési, TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • Be- és kijelentések, bevallások és statisztikák készítése a hatóságok felé
  • Könyvelői munka támogatása

Szükséges:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Naprakész munkaügyi, TB, adózási ismeretek
  • KKV-nál szerzett gyakorlat
  • Word, Excel magabiztos használata
  • Kulcs-Bér 2020 program használata

Előny:

  • Könyvelői alapismeretek
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

Munkavégzés helye:

Kiskunhalas

Fényképes szakmai önéletrajzot 2021. június 25-ig, a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Cégnév: HABI Kft.