Miskolc a te helyed

Bérszámfejtő gyakornok (WHC021490)

Megbízónk Európa vezető számviteli, könyvvizsgálói, adószakértői, bérszámfejtési tevékenységet ellátó vállalata, mely magas minőségben nyújt pénzügyi szolgáltatásokat multinacionális partnerei részére. A szervezet bővlése kapcsán várjuk leendő gyakornokaink jelentkezését!

Feladatok:

  • Támogatod a bérszámfejtő csapat munkáját legalább heti 30 órában
  • Tapasztalatot szerzel a napi bérszámfejtési feladatokban
  • Segíted a riportok összeállítását
  • Számolj velünk!

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Humán erőforrás/gazdálkodási és menedzsment vagy pénzügy-számvitel szakon tanulsz
  • szívesen használnád társalgási szintű angolod és szereted azokat a feladatokat, amik precizitást, logikus gondolkodást és odafigyelést igényelnek
  • Érdeklődés a bérszámfejtés iránt
  • Örülünk, ha jóban vagy az Excellel kipróbáltad már magad hasonló területen

Munkavégzés helye

Tatabánya

Cégnév: EasyHiring Services Kft.