Az ITL Group Kft. 26 éve alapított és azóta is folyamatosan fejlődő tanácsadó cég. Bővülő bérszámfejtési divíziónkba keressük leendő kollégánkat az alábbi munkakörbe:

BÉRSZÁMFEJTŐ ÉS TB ÜGYINTÉZŐ

Feladatok:

  • A cég külföldi ügyfelei részére teljeskörű bérszámfejtési feladatok ellátása;
  • Munkavállalók be- és kiléptetése;
  • Társadalombiztosítási kifizető helyi feladatok naprakész ellátása, teljes körű hatósági és ügyfél kapcsolattartással;
  • Az adatszolgáltatási-, bevallási- és jelentési kötelezettségek pontos és precíz teljesítése;
  • Munkaügyi adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok ellátása; rendszeres riportok;
  • Kapcsolattartás a cég ügyfeleivel és a hatóságokkal;
  • Bérszámfejtési implementációs projektek koordinálása vagy részvétel a projektben és a projektvezető támogatása;
  • Ügyfelek kérdéseinek megválaszolása az egyeztetett határidőre.

Elvárások:

  • Bérügyintéző és tb. ügyintéző szakképesítés és aktív szaktudás;
  • Legalább 3-5 év bérszámfejtési és tb. ügyintézői tapasztalat;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • A vonatkozó naprakész szabályozási háttér ismerete alapkövetelmény;
  • Office alkalmazások (főként Microsoft Excel) felhasználói szintű ismerete;
  • Nyitottság új ismeretek megszerzésére;
  • Ügyfélközpontú kommunikáció;
  • Csapatjátékos, segítő, támogató attitűd.

Előnyt jelent:

  • Bérszámfejtő programok ismerete (leginkább a Kulcs-Soft, mivel a legtöbb cégben ezzel programmal dolgozunk);
  • Szolgáltatói oldalon szerzett bérszámfejtői tapasztalat;
  • Munkafolyamatok fejlesztésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú lehetőség home-office-ban történő munkavégzésre
  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi környezetet;
  • Változatos ügyfélkör és feladatok;
  • Váci utcai iroda, közel a Fővám térhez;
  • Tanulási és fejlődési lehetőség, szakmai előadásokon való részvétel.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Cégnév: ITL GROUP Kft.