Főbb feladatok, munkák:

  • A bérelszámolási tevékenység jogszabályoknak való megfelelésének általános biztosítása;
  • TB ellátások számfejtése, a vállalati szintű TB ügyintézés teljes körű bonyolítása
  • Gyári bérelszámoló és TB ügyintézők szakmai segítése;
  • Munkabér előtti utalások egyeztetése (munkabér, önkéntes pénztárak, letiltások);
  • Belső és külső SAP szakértőkkel való folyamatos kapcsolattartás, a törvényi változásoknak való rendszer megfeleltetés elősegítése;
  • Iratanyagok archiválása, irattárazása;
  • Bérelszámolási folyamat hatékonyságát javító javaslatok kidolgozása;
  • Munkavállalói szakmai kérdések megválaszolása, tanácsadás jogszabályok értelmezésében;
  • A kompenzációs csoport munkájának támogatása havi, negyedéves, eseti riportok, elemzések készítése;
  • Külső,-belső auditok, munkaügyi ellenőrzés során adatszolgáltatás biztosítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, TB ügyintézői középfokú szaktanfolyam,
  • Alap munkajogi ismeret
  • Minimum 3-5 év tapasztalat TB és bérszámfejtés területen
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Office alkalmazások ismerete (Word, Excel, Power Point)
  • Erős felhasználói szintű SAP payroll tudás
  • Jogszabályok ismeret, törvényi változások követése
  • Önálló munkavégzés
  • Pontos, precíz, strukturált, magabiztos munkavégzés
  • Kiváló szervezőkészség
  • Jó problémamegoldó képesség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük teljes pályázati anyagával (fényképes szakmai önéletrajz angol és magyar nyelven, motivációs levél) jelentkezzen 2019. Április 12-ig.