Bv. Holding Kft.

Főbb feladatok, munkák:

    • Teljes körű bérszámfejtés és TB ügyintézés
    • Bérek és egyéb juttatások teljes körű számfejtése, előkészítése elektronikus átutaláshoz
    • Hatóságokkal való kapcsolattartás
    • A gazdasági szervezetet terhelő befizetések (nyugdíj- és egészségbiztosítási járulék, egészségügyi hozzájárulás, munkavállalói járulék) összegének megállapítása
    • A béreket érintő járulékok és befizetési kötelezettségek tekintetében nyilvántartások vezetése és bevallások készítése az adóhatóság felé
    • Rendszeres adatszolgáltatások és statisztikák készítése a hatóságok felé
    • A ki és belépő dolgozók bejelentése
    • Az önkéntes és egészségbiztosítási pénztárakkal való kapcsolattartás, bevallások készítése
    • Kommunikáció a munkavállalókkal, napi kapcsolattartás a bv. gazdasági társaságokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú végzettség
    • Legalább 2 éves, szakterületen szerzett gyakorlati tapasztalat
    • TB ügyintézői gyakorlat
    • Megbízható MS Office ismeretek
    • Munkakörhöz szükséges jogszabályok ismerete
    • Pontos, önálló és gyors munkavégzés
    • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
    • Kulturált megjelenés
    • TB - és bérszámfejtő OKJ-s végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Kulcs-Soft bérszámfejtő program ismerete

Amit kínálunk:

    • Stabil munkáltatói háttér
    • Cafeteria és a munkába járási költségek elszámolása
    • Igényes, kulturált munkakörnyezet, hosszú távú munkalehetőség
    • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1064, BUDAPEST RÓZSA utca 75-79.

Fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel a "Jelentkezem" gombra kattintva.