Megbízónk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője, 20 éves szakmai tapasztalattal, illetve 240 munkatárssal. Budapesti csapatukba keresünk új kollégát, aki BÉRSZÁMFEJTŐI ÉS TB-ÜGYINTÉZŐI tudását felhasználva fog támogatást nyújtani a cég ügyfeleinek.

Bérszámfejtő és tb ügyintéző

Feladatok

  • teljes körű bérszámfejtői és TB-ügyintézői feladatok ellátása a cég ügyfelei részére
  • jelentések, statisztikák, adatszolgáltatások elkészítése (NAV, KSH)
  • az ügyfelek kérdéseinek megválaszolása bérszámfejtési, TB-vel kapcsolatos és munkaügyi kérdésekben
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és hatóságokkal egyaránt

Követelmények

  • minimum 1 év szakmai tapasztalat bérszámfejtésben ÉS TB-ügyintézésben
  • minimum 1 bérszámfejtői szoftver magabiztos ismerete
  • MS Excel középfokú ismerete
  • precizitás, határidők pontos betartása
  • előnyt jelent: középfokú angol nyelvtudás, Nexon programismeret

Amit kínálunk

  • lehetőség arra, hogy a szakma egyik legkiválóbb cégénél dolgozz
  • változatos munkakör, szakmai kihívások
  • versenyképes fizetés
  • kiemelkedő cafeteria juttatás

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.