Semilab Zrt.
A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.

Bérszámfejtő és TB ügyintéző

Főbb feladatok:

  • Munkaügy, bérszámfejtési és TB kifizetőhelyi feladatok teljeskörű ellátása
  • Munkaügyi nyilvántartások naprakész kezelése
  • NAV és egyéb hatóságok felé történő bevallások, jelentések, adatszolgáltatások, statisztikák készítése
  • Riportok, kimutatások készítése vezetőség részére
  • Kapcsolattartás hatóságokkal, ügyfelekkel
  • HR Jira Help Desk Ticketek feldolgozása
  • Vezetők és munkavállalók támogatása bér-, TB, munkaügyi és munkajogi kérdésekben

Elvárások:

  • Társadalombiztosítási és bérügyintézői végzettség
  • Átfogó bér, tb, és munkaügyi ismeretek
  • Nexon bérszámfejtő program ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Felelősségteljes személyiség
  • Kiváló kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség
  • Képesség az önálló munkavégzésre, hatékony munkaszervezésre, párhuzamosan folyó feladatok hatékony kezelésére
  • Támogató, szolgáltatói szemlélet

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatások
  • Fiatal, összetartó, magas szakmai színvonalat képviselő csapat
  • Befogadó szervezeti kultúra, támogató vezetés
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség
  • Támogatott képzések, tréningek
  • Modern munkakörnyezet a XI. kerületben, mely könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel és kerékpárral (kerékpártároló és öltöző biztosított)
  • Cég által támogatott sportolási lehetőség az irodánkkal szemközti Liget Wellness-ben

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
Cégnév: Semilab Zrt.