Feladatok

  • Teljes körű bérszámfejtési és TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével összefüggő feladatok elvégzése
  • Személyügyi anyagok naprakész nyilvántartása
  • Havi bevallások, statisztikák, ad hoc kimutatások elkészítése
  • Kiküldetések, letiltások kezelése
  • Éves bérterv készítése
  • Kapcsolattartás munkavállalókkal, hatóságokkal

Elvárások

  • Bérszámfejtői és TB ügyintézői végzettség
  • Minimum 5 év tapasztalat
  • Vonatkozó jogszabályok naprakész szintű ismerete
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Nexon program ismerete előny
  • Angol nyelvtudás előny

Előnyt jelent

  • Precizitás, önállóság, megbízhatóság, monotonitás tűrés
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség
  • Új feladatok iránti nyitottság

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű és hosszú távú munkaviszony
  • Stabil munkahely
  • Elvárásokkal arányos juttatás

Fényképes szakmai önéletrajzokat várunk fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!
Cégnév: L.A.C. Holding Zrt.