Családi könyvelő és adótanácsadó iroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BÉRSZÁMFEJTŐ

Az ideális pályázó rendelkezik:
Bérügyintéző szakképesítés és aktív szaktudás
Legalább 3-5 év bérszámfejtési tapasztalat
Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
A vonatkozó naprakész szabályozási háttér ismerete alapkövetelmény
Önálló, pontos és precíz munkavégzés
Nyitottság új ismeretek megszerzésére
Ügyfélközpontú kommunikáció
Csapatjátékos, segítő, támogató attitűd

Akinek feladatai lesznek:
A cég ügyfelei részére teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátása
Munkavállalók be- és kiléptetése
Az adatszolgáltatási-, bevallási- és jelentési kötelezettségek pontos és precíz teljesítése
Munkaügyi adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok ellátása rendszeres riportok
Kapcsolattartás a cég ügyfeleivel és a hatóságokkal
Ügyfelek kérdéseinek megválaszolása az egyeztetett határidőre

Amit ezért a cég vezetői nyújtanak:
Szakmai tapasztalatnak megfelelő fizetés, esetleges túlórák elszámolása
4 napos munkahét
Évente egyszer két hetes szabadság.
Szakmai fejlődési lehetőség, továbbtanulás anyagi támogatása
Változatos ügyfélkör

Szeretne egy jó hangulatú, és magas szakmai színvonalon dolgozó csapat tagja lenni?
Heti 4 napos munkahétben dolgozni, ahol mindig hosszú a hétvége?

Ha a válasz igen, akkor várjuk a jelentkezését!

Munkavégzés helye:
Budapest, IV. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!

Cégnév: WORKLIFE HUNGARY