Bérszámfejtő asszisztens

Feladatok, amiben számítunk Rád:

  • Bérszámfejtés és munkaügyi nyilvántartással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Cafeteria nyilatkoztatás és ezzel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Létszám adatok szolgáltatása
  • A rábízott riportok elkészítése a megadott paraméterek alapján
  • Kommunikáció a munkavállalókkal és a hozzá tartozó részlegek adminisztrátoraival

Amire szükséged lesz az eredményes munkádhoz:

  • Bérszámfejtői tapasztalat: 1-3 év, de lehet több is, sőt, minél több, annál jobb, mivel nagyon gyakorlott, ügyes szakembert keresünk
  • Munka törvénykönyvének, személyi jövedelemadó és járulékok ismerete
  • Külföldi munkavállalók foglalkoztatásának ismerete
  • Egyszerűsített foglalkoztatás ismerete
  • Excel magas fokú használata
  • Kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent a munkádhoz:

  • TB-végzettség és kifizetőhelyi gyakorlat előny
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás, de ebből lejjebb tudunk adni, de kizárólag nagyon erős bérszámfejtői háttér esetén!

Biztos a siker ha:

  • Fontos számodra a pontos munkavégzés, precizitás
  • Stabil, gazdaságilag kiegyensúlyozott munkahelyen szeretnél dolgozni
  • Szeretnél új ismeretek elsajátítani és az innovatív megoldásokra is nyitott vagy
  • Csapatjátékos hozzáállásod van

Amiért érdemes minket választani:

  • Tapasztalatszerzés és fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Színes vállalati kultúra
  • Home Office lehetőség
  • Kötetlen munkarend
Cégnév: Hays Czech Republic