Szívesen belevágnál új, fejlődési lehetőségekkel teli munkába és elmélyítenéd a már meglévő bérszámfejtői tudásod? Van egy jó hírünk számodra, ugyanis a számos nyitott bérszámfejtői pozíciónk közül az egyik Rád várhat!

Ha rendelkezel releváns végzettséggel és tapasztalattal, Budapesti vagy annak vonzáskörzetében lévő lokációban gondolkozol, olvass tovább és jelentkezz most!

Bérszámfejtő álláslehetőségek

Feladatok

- teljes körű bérszámfejtői és TB-ügyintézői feladatok ellátása a cég ügyfelei részére

- jelentések, statisztikák, adatszolgáltatások elkészítése (NAV, KSH)

- az ügyfelek kérdéseinek megválaszolása bérszámfejtési, TB-vel kapcsolatos és munkaügyi kérdésekben

- folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és hatóságokkal egyaránt

Követelmények

- minimum 1 év szakmai tapasztalat bérszámfejtésben ÉS TB-ügyintézésben

- minimum 1 bérszámfejtői szoftver magabiztos ismerete

- MS Excel középfokú ismerete

- precizitás, határidők pontos betartása

- angoltudás előnyt jelent

Amit kínálunk

Mit kínálunk?

- betekintés magyar és nemzetközi nagyvállalatok működésébe, folyamataiba

- stabil munkahely, ahol megbecsülik a munkádat

- versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások

- folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye

Budapest

Cégnév: Randstad Hungary Kft.