Feladatok

  • Teljes körű bérszámfejtés
  • Adatszolgáltatások, bevallások készítése
  • Munkavállalók ki- és beléptetése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, hatóságokkal
  • Cafeteria rendszeren keresztül igényelt juttatásokkal összefüggő feladatok elvégzése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Excel ismeret
  • Pontos, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent

  • TB ügyintézői végzettség
  • TB- és adójogszabályok ismerete, gyakorlati alkalmazásában való jártasság
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Tapasztalat cafeteria keret kezelésében
  • NEXON program ismerete

Amit kínálunk

  • Hosszú távú szakmai karrierlehetőség
  • Szakmai és anyagi megbecsülés
  • Átfogó gyakorlati tapasztalatok megszerzésének, elmélyítésének lehetősége
  • Stabil, biztos munkahely
  • Ütemezhető munkavégzés
  • Jó megközelíthetőség
  • Családbarát munkahely

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Outsourcing üzletágunk közel 3 évtizede meghatározó szereplője a hazai pénzügyi-számviteli, bérszámfejtési szolgáltatási piacnak. Nyíregyházi irodánkba szakmailag agilis, fejlődni vágyó munkatársat keresünk bérszámfejtő pozícióba.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja önéletrajzát.
Cégnév: MEMOLUX KFT.