EU-JOBS Kft.

Cégünk a magyarországi munkaerő piacon több éve van jelen. Az elmúlt 15 évben rengeteg tapasztalatot szerzett a munkaerő-kölcsönzés és a közvetítés területén és több tízezer munkavállalót helyezett el a munkaerő piacon fizikai és szellemi munkakörökben egyaránt.

A cég elhívatott a törvényes és biztonságos foglalkoztatás terén a munkavállalókkal szemben, partnercégeivel pedig korrekt és becsületes üzleti kapcsolatokra törekszik.

Hirdetés szövege:

    -Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása,
    -Be-, kijelentések, adatváltozások jelentése,
    -08-as bevallás elkészítése,

Az álláshoz tartozó elvárások:

    -Középfokú bér és TB ügyintézői végzettség,
    -Nagyon pontos, precíz munkavégzés,
    -Szakmai igényesség,
    -Jó problémamegoldó készség,
    -Magas fokú poririzálási készség,
    -MS Excell program magas szintű ismerete,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Egyszerűsített foglalkoztatásban, és versenyszférában szerzett tapasztalat, munkaerő-kölcsönző cégnél szerzett bérszámfejtési tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek

Önéletrajzzal várjuk a jelentkezéseket, fizetési igény megjelölése mellett!