A Market Építő Zrt.,piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat, elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget
pozícióba, azonnali belépéssel.

FELADATOK

  • Teljes körű bérszámfejtési, munkaügyi feladatok ellátása
  • Havi munkaidő-elszámolások, megbízási díjak, cafeteria, távollétek rögzítése és ellenőrzése a bérrendszerben
  • Be-, és kiléptetési folyamatok teljes körű ügyintézése
  • Letiltások, levonások kezelése
  • Havi, negyedéves statisztikák, jelentések készítése (KSH, NAV)
  • Belső adatszolgáltatások
  • HR adminisztráció, szabadság nyilvántartás, kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás a cégcsoport munkavállalóival

ELVÁRÁSOK

  • Bérügyintézői OKJ-s végzettség
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • Adójogi és munkajogszabályok naprakész ismerete
  • MS Office (Excel, Word) programok magas szintű ismerete
  • Erős analitikus és problémamegoldó készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Monotonitástűrés

ELŐNY

  • Kulcs-Soft bérelszámolási rendszer ismerete
  • Társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ismerete

AMIT NYÚJTUNK

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Aktív sportélet és közösségi programok
  • Dolgozói kedvezmények
  • Versenyképes javadalmazás
  • Fiatal, támogató csapat

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Bojtár utca 53.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott önéletrajzát és motivációs levelét a „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk.