A Fókusz-Audit Kft. jogelődje 1993-ban alakult könyvelőirodaként, 1999-ben cégünk átalakulással jött létre. 25 éve folyamatosan fejlődünk, melyet a komoly szakmai munkának köszönhetünk. Munkánk végzése során fontosnak tartjuk az ügyfeleink folyamatos tájékoztatását, egyszerűbb kontrolling jelentések készítését, banki adatszolgáltatások teljesítését, ugyanakkor az adóbevallások elkészítésének határidői minden esetben meghatározzák működésünket.

Főbb feladatok, munkák:

  • Teljes körű bérszámfejtés
  • Munkavállalók be- és kijelentése az adóhatóság felé
  • Munkaügyi nyilvántartások készítése, naprakészen tartása
  • Munkáltatói igazolások kiadása
  • Letiltással és gyerektartással kapcsolatos feladatok
  • Adó- és járulék bevallások
  • Munkavállalók SZJA bevallásának elkészítése
  • Adatszolgátatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé
  • KSH adatszolgáltatás
  • Hatósági, hivatali ügyek intézése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Bérügyintézői végzettség kötelező
  • Mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent
  • Naprakész munkaügyi, TB, adózási ismeretek
  • MS Office felhasználói szintű használata
  • Tapasztalat elektronikus bevallás készítésében és statisztikák beadásában
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Min.1-2 év tapasztalat
  • Hatékony munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Együttműködési készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszútávú bejelentett munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bejárás támogatása
  • Fiatalos csapat, családias légkör
  • Továbbképzési lehetőség
  • Cafeteria

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Piliscsaba 2081 Galagonya utca 2.

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.