Feladatok

  • A munkavállalók által kitöltött jelenléti ívek összegyűjtése, az elektronikus munkaidő-nyilvántartási rendszerben a munkarendek, munkaidők rögzítése, munkaidőkeretek beállítása és kezelése, a jelenléti és távolléti adatok ellenőrzése,
  • bérszámfejtési feladatok elvégzése,
  • adó- és járulékbevallások készítése,
  • munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos munkaügyi feladatok elvégzése, pl. a szükséges hatósági be- és kijelentések megtétele, a munkaszerződések előkészítése,
  • a Cafeteria rendszer nyilvántartásával kapcsolatos teendők ellátása,
  • a foglalkozás-egészségügyi vizsgálatok szervezése, nyilvántartása,
  • az illetékes munkatársak kérésének megfelelő munkaügyi adatszolgáltatások teljesítése,
  • levonások, letiltások kezelése, munkáltatói és kereseti igazolások kiállítása,
  • kapcsolattartás a szervezeti egységek vezetőivel és munkavállalóival.

Elvárások

  • Bérszámfejtői végzettség,
  • adó-, tb- és munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete,
  • önálló, precíz felelősségteljes munkavégzés,
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • gyorsaság, igényesség, precizitás, koncentráló képesség, diszkréció.

Előnyt jelent

  • Szállodai és éttermi területen szerzett tapasztalat,
  • sERPa program ismerete,
  • TB ügyintézői végzettség,
  • hasonló területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely, kiszámítható munkavégzés,
  • versenyképes, megbízható jövedelem,
  • továbbképzés biztosítása,
  • színvonalas munkakörnyezet,
  • sokrétű, érdekes feladat,
  • jó csapatmunka.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Az esztergomi Portobello Wellness & Yacht Hotel és a Grand Hotel Esztergom csapatába bérszámfejtőt keresünk!

Munkavégzés helye:
Esztergom
Munkaidő: 6 vagy 8 óra, megállapodás szerint

A jelentkezéshez szakmai önéletrajzot és motivációs levelet várunk!

Cégnév: Grand Hotel Esztergom