Feladatok

  • Számlázási és könyvelési feladatok teljeskörű ellátása (számlák, bizonylatok iktatása és könyvelése)
  • Teljes körű gazdasági események kontírozása, könyvelése, ellenőrzése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartásában bekövetkező változások (aktiválás, értékesítés, selejtezés, értékcsökkenés) átvezetése
  • Főkönyvi számlák, vevői, szállítói analitika egyeztetése, nyitott tételek rendezése
  • Áfa és egyéb adófolyószámlák egyeztetése, adóbevallások készítése, beküldése
  • Pénztári, banki tételek kontírozása, könyvelése
  • Bérszámfejtés (Csed, Gyáp, Gyed), munkavállalók ki- és beléptetése, hatóságok felé történő adatszolgáltatások megtétele
  • Munkaszerződések előállítása
  • Munkaügyi támogatások adminisztrációja
  • Szerződések, egyéb dokumentumok nyilvántartása, rendszerezése, naprakészen tartása

Elvárások

  • Középfokú gazdasági végzettség
  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Adó- és számviteli jogszabályok naprakész ismerete
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Felelősségteljes, problémamegoldó hozzáállás

Előnyt jelent

  • Kontrolling feladatokban szerzett jártasság
  • Vállalatirányítási folyamatok, rendszer ismerete
  • Pályázati elszámolásban szerzett jártasság

Amennyiben alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, várjuk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, bérigény feltüntetésével.

Cégnév: SMART KONTAKT Kft.