Csatlakozz hozzánk

Bérszámfejtő

pozícióba!

Várunk csapatunkba!
Legyél te is részese egy nagyszerű, kiváló szakmai felkészültségű közösségnek, ahol könnyedén és nyugodt körülmények között tudod fejleszteni szakmai tudásodat! Nem hagyunk magadra a munkával és bármikor kérdezhetsz.
Társaságunk a vírusjárvány időszaka alatt is dinamikusan növekvő, stabil nemzetközi és hazai ügyfélkörrel rendelkező magas színvonalú számviteli, munkaügyi, pénzügyi és adóügyi szolgáltatásokat nyújtó könyvelőiroda.

Főbb feladatok, munkák:

  • Bérszámfejtés társaságunk szerződött partnerei részére az ügyfelek nyilvántartásai alapján
  • Biztosítottak ki- és beléptetése
  • KSH statisztikák elkészítése
  • TB ellátások igénylése és tartós távollétek nyilvántartása
  • Havi járulékbevallások elkészítése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Kapcsolattartás hatóságokkal
  • Személyi jövedelemadó-bevallások készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség szakirányú továbbképzéssel
  • Bér- vagy TB-ügyintézői végzettség
  • Jogszabályok naprakész ismerete
  • Microsoft Word és Excel magabiztos használata
  • Középfokú angol nyelvtudás, elsősorban írásban
  • Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre is

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Könyvelőirodai tapasztalat
  • Megfelelő szakmai felkészültség esetén pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lelkes, jó hangulatú csapat
  • Kulturált munkakörülmények
  • Stabil munkahely
  • Változatos munkavégzés
  • Korrekt javadalmazás
  • Szakmai képzések támogatása
  • Munkaidőben elvégezhető feladatmennyiség

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

  • Álláshirdetésünkre fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel az alábbi elérhetőségen jelentkezhet.
Cégnév: Perscriptor Könyvelőiroda Kft.