Feladatok

Tevékenységek, amelyekben számítunk a szakértelmedre:
  • Bérelszámolás
  • Idegen nyelvű havi jelentések készítése
  • Havi riportok készítése az anyavállalat felé
  • Bevallások összeállítása
  • Ügyfél kommunikáció idegen és magyar nyelven
  • TB kifizetői teendők ellátása

Elvárások

  • Szakirányú, legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Több éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fiatalos, energikus csapat, befogadó légkör és támogató vezetőség vár
  • A kisebb csapatok családias légköre és a nagyobb cégméret felhalmozott tudásbázisa mentén magabiztosabb fejlődés lehetősége
  • Piacképes bérezés, cafeteria, bónusz juttatás, közösségi programok, heti gyümölcsnap
  • Kellemes, kényelmes, „A” kategóriás iroda
  • Munkaidő kedvezmények a munka-magánélet egyensúlyát szem előtt tartva, például hibrid munkavégzés és nyáron akár 4 napos munkahét lehetősége, péntekenként rövidített munkarend 14:30-ig
  • Belső és külső képzéseinkkel gazdagítjuk, frissítjük tudásod
  • Idegennyelv tudásod napi szinten használhatod
  • Nyitottak vagyunk a javaslataidra
  • Örömmel vesszük, ha ambiciózus vagy, szeretnél a szakmádban fejlődni.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A LeitnerLeitner Közép- és Délkelet-Európa egyik vezető adószakértői, könyvvizsgálói és pénzügyi tanácsadó cégcsoportja. Több mint 60 éves tapasztalattal rendelkezünk hazai és nemzetközi cégek, multinacionális vállalatcsoportok, nemzetközileg aktív családi vállalkozások, magánszemélyek, állami szervek, valamint egyéb nonprofit szervezetek, jótékonysági szervezetek és szabadúszók támogatásában,  tanácsadásában.
„WE FOR YOU” a vállalati kultúránk alapértéke, hozzáértő csapatokat és olyan ügyfél portfóliót építünk, amelyek segítenek kibontakoztatni a Munkatársaink erősségeit.
Közel 100 fős szervezetünk bérszámfejtő csapatába keressük új munkatársunkat.

Várjuk a fényképpel ellátott szakmai önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével.

Cégnév: Leitner + Leitner Audit Kft.