Feladatok:

  • Teljes körű bérszámfejtés ügyfeleik és saját állományuk részére
  • Hatóságok felé bevallások, adatszolgáltatások, statisztikák készítése
  • Jogviszony változások lejelentése
  • Munkavállalók be- és kiléptetésének ügyintézése
  • Munkaviszonnyal kapcsolatos igazolások kiadása
  • Napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

  • Bérszámfejtő és tb ügyintéző képesítés
  • Legalább 2-3 év szakirányú tapasztalat
  • Jogszabályok naprakész ismerete
  • Önálló munkavégzés, ügyfélbarát hozzáállás
  • MS Office eszközök felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Novitax könyvelő program ismerete

Juttatás:

  • Családbarát munkahely
  • Piacképes alapfizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Hat órás vagy teljes foglalkoztatottság lehetősége

Munkavégzés helye:

  • Kőbánya központ

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajzzal rendszerünkön keresztül!

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda