Partnerünk nagy múltra visszatekintő, világhírű multinacionális nagyvállalat, mely vezető szerepet tölt be, mind az ipari, mind a fogyasztói üzletágban. Portfóliójukban több jól ismert márka szerepel.

Bővülő csapatunkba keresünk

Compensation and Benefits Expert

munkakörbe kollégát

A pozíció rövid bemutatása:

A személyzeti csapat új tagjaként keressük azt a tapasztalattal rendelkező, proaktív kollégát, aki kulcsszerepet tölt be a kompenzációs és juttatási rendszer működtetésében.

A pozíció célja a meglévő kompenzációs és juttatási struktúra fejlesztése, az ehhez kapcsolódó programok tervezése és gyakorlati megvalósítása, összhangban a vállalat célkitűzéseivel és az aktuális piaci trendekkel.

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • A kompenzációs és juttatási rendszer működtetése, fejlesztése és menedzselése, mely magába foglalja bérrendszerek, juttatások, bértervezés stb. területet,
  • Javadalmazási trendek meghatározása, bér benchmark készítése és elemzése, valamint a területre vonatkozó riportok és kimutatások összeállítása,
  • Teljes kompenzációs és juttatási ciklus kezelése,
  • Vonatkozó jogszabályok és azok változásainak nyomon követése, valamint a folyamatleírások napra készen tartása,
  • Együttműködés a HR menedzsment tagjaival és támogatni őket az alkalmazotti juttatásokkal kapcsolatos döntések meghozatalában.

Amit fontos számunkra Veled kapcsolatban:

  • Rendelkezz legalább 3-5 év releváns tapasztalattal a kompenzációs és juttatási területen, melyre ideálisan multinacionális vállalatnál tettél szert,
  • Szakértői ismereted van a benchmarking és a juttatások terén,
  • Angol nyelvtudásod aktív szóban és írásban is,
  • Kiváló analitikai és problémamegoldó képességed van,
  • Microsoft Excel-t magas szinten kezeled és nyitott vagy a digitalizációs terület irányába,
  • Rugalmas vagy és képes vagy változó környezetben is hatékony lenni.,
  • Stratégiai és folyamatszabályozó szemléletmóddal rendelkezel.

Amit nyújtunk

  • Stabil és hosszú távú munkalehetőség mellett versenyképes javadalmazási csomagot kínál partnerünk,
  • Inspiráló munkakörnyezetben végezheted feladataidat
  • Rugalmas munkarend mellet lehetőséged van hibrid munkavégzésre,
  • Mobiltelefon és laptop a hatékony munkavégzéshez.
  • Rendszeres dolgozói csomagok a vállalat termékeiből.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Hogyan adhatod be a jelentkezésed hozzánk?

  • Várjuk fényképpel ellátott önéletrajzodat, melyet a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudsz elküldeni.

Köszönjük a jelentkezésedet!

Nálunk Te vagy a legfontosabb!

Get Work Trend Kft.!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Cégnév: Get Work Trend Kft