A B+N Referencia Zrt. szolgáltatásai hatékony megoldásokat kínálnak megrendelőink számára, legyen szó műszaki, emberi erőforrást érintő vagy beszerzési, logisztikai területekről. Szolgáltatásainkat minden esetben ügyfelünkre szabjuk, és a számára legmegfelelőbb kereteket biztosítjuk együttműködésünkhöz.
Vállaltunk budapesti irodájába (XIII. kerület) az alábbi pozícióra keresünk munkatársat:

Az új munkatárs feladatai:

  • teljes körű bérszámfejtés
  • TB ügyintézés
  • ki-és beléptetés dokumentálása, ügyintézése
  • statisztikák, bevallások készítése
  • egyéb munkaügyi adminisztratív tevékenységek

Követelmények:

  • minimum középfokú végzettség
  • TB ügyintézői végzettség
  • legalább 3 év szakmai gyakorlat
  • Microsoft Office programok (Word, Excel) magabiztos használata

Előnyt jelent:

  • Kulcs-Soft vagy Loga bérprogram ismerete

Bérezés:

  • megegyezés szerint

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület