WTS Klient Kft.

A WTS Klient cégcsoport a WTS Global nemzetközi tanácsadó hálózatának kizárólagos magyarországi képviselője.

A WTS Global adózás, valamint jogi és számviteli tanácsadás területén működő tanácsadó cégek dinamikusan fejlődő nemzetközi hálózata. Együttműködő partnereivel mintegy 130 országban van jelen.

Főbb feladatok, munkák:

    • bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása, munkabérek és járulékok utalási listáinak előkészítése
    • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
    • személyügyi és munkaügyi nyilvántartások vezetése
    • munkaügyi statisztikák elkészítése és továbbítása
    • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
    • ügyfelek, munkavállalók kérdéseinek megválaszolása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • főiskolai vagy középfokú iskolai végzettség
    • bérügyintézői tapasztalat előny, de nem feltétel, pályakezdők jelentkezését is várjuk
    • középfokú angol és/vagy német aktív nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
    • Excel, Word programok magabiztos kezelése
    • precizitás
    • csapatmunka

Amit kínálunk:

    • felelősségteljes munkakör
    • folyamatos továbbfejlődési lehetőség, szakmai és tanulmányi támogatás
    • hosszú távú együttműködés, biztos háttér
    • versenyképes fizetés
    • jól megközelíthető, modern, kulturált munkahely

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1143 Stefánia út 101-103.

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása