A ShiwaForce.com Zrt.

Back Office & HR Coordinator

(kód: SF2109/BO)

munkakörbe munkatársat keres

A ShiwaForce.com digitális termékeket és megoldásokat szállító, két évtizedes nagyvállalati ügyféltapasztalattal rendelkező, folyamatosan növekvő 130 fős, agilis magyar cég.

Ha érdekel a digitális és IT világ, emellett van gyakorlatod pénzügy és munkaügy terén, és szeretnél egy elismert, innovatív csapat tagja lenni;
ha egy olyan céget keresel, ahol elismerik a munkádat, és lehetőséget kapsz új területek megismerésére, csatlakozz agilis csapatunkhoz!

Feladatod:

  • Pénzügyi, számlázási és back office folyamatok támogatása
  • Kapcsolattartás a könyveléssel és bérszámfejtéssel, hónap zárások előkészítése
  • HR és munkaügyi adminisztráció: szabadság és cafeteria nyilvántartások, be- és kiléptetések, betegszabadságok ügyintézése, egyéb HR adminisztráció
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, beszerzések lebonyolítása
  • Az iroda gördülékeny, zavartalan működésében való részvétel
  • A vezetők mindennapi munkájának segítése, támogatása
  • Kimenő és bejövő posta kezelése, iktatása
  • Egyéb adminisztratív és napi ad hoc feladatok ellátása

Elvárásaink:

  • Back office munkakörben szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat
  • Pénzügyi vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • MS Office magabiztos felhasználói szintű ismerete: Excel, Word
  • Pénzügyi, munkaügyi ismeretek
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, precizitás
  • Alkalmazkodó, megbízható és rugalmas személyiség
  • SAP felhasználói szintű ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, prémium, cafeteria
  • modern munkakörnyezet
  • kiváló megközelíthetőségű iroda a Déli pályaudvarnál
  • nyitott, közvetlen, barátságos és innovatív munkahelyi légkör
  • véleményedre, javaslataidra nyitott vezetőség
  • 1000 kötetes belső szakkönyvtár+Kindle

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Irodavezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

A ShiwaForce . com Zrt .-ről:

A ShiwaForce . com a nagyvállalati hatékonyság agilis nagyköveteként saját fejlesztésű vállalati szoftver termékekkel, egyedi IT fejlesztési projektekkel, role leasinggel, agilis transzformációs tanácsadással és oktatással segít partnereinek igazi digitális, jövőálló vállalattá válni.

A ShiwaForce . com Zrt . az innovatív online megoldások hazai piacának gyorsan növekvő, 130 fős, startup szellemiségű technológiai vállalata. Online és mobil szolgáltatásokat épít vagy alakít át új felhasználói élményekkel gazdagítva, a folyamatosan változó digitális környezet elvárásainak megfelelően. Hazai és nemzetközi ügyfelei között olyan vezető nagyvállalatok és szervezetek szerepelnek, mint az OTP, Magyar Telekom, T-Systems, 4iG, Telenor, MKB, K&H, Erste, Budapest Bank, vagy a Magyar Nemzeti Bank. Vezető terméke az immár 8. generációs Shiwa tartalomkezelő rendszer, mely a nagyvállalatokat segíti online potenciáljuk növelésében és akár milliós ügyfélbázisuk hatékony elérésében.

A HRBest versenyében a ShiwaForce . com Zrt . elnyerte a “Futureproof Organizations” kategória fődíját és egyedüli magyar vállalatként a Bloomberg Grow Forum is a leginnovatívabb megoldások közé sorolta egy saját fejlesztésű termékét valamint a Deloitte Fast 50 ranglistáján is elismerték eredményeit.

Cégnév: ShiwaForce.com Zrt.