Az Enloyd Kft. egy több mint 15 éve sikeresen működő, 120 fős lengyel cégcsoport, magyar leányvállalata. Kifejezetten szakértők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Nemzetközi vállalatoknak, meghatározó hazai cégeknek nyújt szakértő- és vezető kiválasztási szolgáltatásokat. Főbb területei: IT, Engineering, Corporate, SSC, Finance, Sales/Marketing.

SENIOR RECRUITER

Bővülő csapatunkba keresünk olyan elhivatott kollégát, aki a recruitment szakmában képzeli el jövőjét.

Önállóan kezeli a napi feladatokat, és szakmai tudásával tovább erősíti csapatunkat.

Helyszín: Budapest, VI. kerület

FELADATAID LESZNEK:

  • 360 fokos recruitment tanácsadói feladtok,
  • Toborzási és kiválasztási folyamatok teljes körű koordinálása (sourcing, interjúztatás, jelölt management)
  • Ügyfélmanagement, New Business Development,
  • Különböző iparágú projektek managelése,
  • Know-how sharing, gyakornok mentorálása,
  • Heti/havi riportok készítése, adminisztráció.

A POZÍCIÓVAL KAPCSOLATOS ELVÁRÁSOK:

  • Recruitment cégnél minimum 3-5 év munkaerő toborzásban szerzett tapasztalat,
  • Ügyfél-kapcsolattartásban, business developmentben szerzett jártasság,
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Proaktív, motivált hozzáállás,
  • Önálló, gyors munkavégzés,
  • Csapatjátékos, célorientált személyiség.

AMIT BIZTOSÍTANI TUDUNK SZÁMODRA:

  • Hosszútávú munkalehetőséget, stabil vállalati hátteret,
  • Heti több nap home office lehetőséget,
  • Versenyképes bércsomagot, motiváló bónuszrendszert,
  • Vidám, közvetlen, barátságos, segítőkész csapatot,
  • Céljaidra és motivációdra szabott, fejlődési lehetőséget,
  • Kutyabarát munkahelyet,
  • Kellemes munkakörnyezetet.

A KIVÁLASZTÁSI FOLYAMAT MENETE:

  • Interjú 1. – rövid videó interjú,
  • Interjú 2. – próbafeladat, szakmai interjú, csapat megismerése,
  • Interjú 3. – opcionális, a CEO-val angol nyelven,
  • Ajánlatadás,
  • A folyamat hossza általában 2 hét, minden esetben visszajelzést adunk az egyes lépések után.

Ha szívesen dolgoznál velünk, küld el fényképes önéletrajzodat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: ENLOYD KFT.