Partnerünk a legkorszerűbb zöldenergiás technológiákat és alapanyagokat ötvöző multinacionális, nemzetközileg az élvonalban elhelyezkedő, gyártástechnológiával foglalkozó cég.

Senior Recruiter

Feladatok

  • Toborzási tervek, stratégiák kidolgozásában való részvétel
  • Recruitment Manager munkájának segítése
  • Kiválasztási folyamatok menedzselése a kívánt pozíciókra
  • Kapcsolattartás társosztályokkal és a külsős partnercégekkel
  • Alternatív hirdetési csatornák keresése
  • Kihívást jelentő feladatok kreatív megoldása

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség (HR szakirány előny)
  • 5 év HR területen szerzett tapasztalat, amiből 2-3 év toborzási tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Pontosság, megbízhatóság, rugalmasság

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomagot (alapbér, cafeteria, bónuszrendszer)
  • Szakmai fejlődést és előrelépési lehetőséget egy innovatív és nemzetközi környezetben
  • Ingyenes céges buszjáratot a munkába járáshoz.
  • Utazásiköltség támogatás
  • Konditerem használat

Munkavégzés helye

Göd

Cégnév: Randstad Hungary Kft.