Mind-Diák Szövetkezet

Az SOS Gyermekfalu Magyarországi Alapítványa tagja a 134 országban működő SOS Gyermekfalvak Nemzetközi Szövetségének. Az alapítvány a gyermekek egészséges fejlődését célozza, amivel segítik a fiatalokat eredményes életkezdésükben és jövőjük kialakításában. Céljuk az otthonukat vesztett gyermekek nevelése, a veszélyeztetett helyzetű gyerekek és családjaik támogatása, érdekeik képviselete.

Pártfogó toborzó

Feladatok

  • Pártfogó tagok toborzása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • Becsületes munkavégzés
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
  • Betöltött 16. életév

Munkaidő

  • Heti 1-2 nap vállalása, de akár 6 napon is (szombatonként is!) végezhető rugalmas beosztásban
  • Heti 20 óra alatti munkaidő

Munkavégzés helye

  • Bevásárlóközpontok, plázák, közterek (az idő függvényében)
  • Rendezvények

Amit kínálunk

  • Bruttó 2000 Ft/óra + sikeres toborzás esetén bónusz
  • Rugalmas munkavégzés
  • Hosszabb távon tervezhető diákmunka
  • Ha még nem töltötted be a 25. életévedet, szja-mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred megegyezik a bruttóval

Előnyök

  • Heti 3-4 nap vállalása

Debrecen

Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet