Senior HR generalista

Leírás

Fémiparban tevékenykedő partnercégünk részére keresünk HR munkatársat izgalmas kihívásokkal teli feladatok ellátására annak érdekében, hogy a cég új szintre kerüljön humánerőforrás tekintetében.

Feladatok

  • A humánerőforrás-stratégia kidolgozása és végrehajtása
  • Toborzásban való aktív részvétel
  • Személyzetfejlesztési programok, képzési tervek megvalósítása
  • Menedzsment támogatása a munkáltatói vonzerő tekintetében
  • A személyzeti ellenőrzés létrehozása
  • Létszámtervezés, előrejelzések készítése
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel
  • A minőségirányítási rendszereken belüli folyamatos fejlesztések végrehajtása a humán erőforrás tekintetében
  • A humánerőforrás-rendszer fejlesztése és digitalizálása
  • Munkaidő-nyilvántartás támogatása, bérszámfejtés előkészítése
  • A személyzet és a munkaidő tervezésének, ütemezésének támogatása, együttműködve a termelésirányítással
  • Egyéb adminisztratív feladatok támogatása

Elvárások
  • Üzleti tanulmányok, különös tekintettel az emberi erőforrásokra
  • 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Munkajogi ismeret
  • Bérszámfejtésben való jártasság
  • Lelkes, proaktív, csapatorientált személyiség
  • Angol üzleti nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk
  • Versenyképes bér
  • Hosszú távú lehetőség
  • Stabil céges háttér
  • Komplex, változatos feladatkör
  • Jó csapat, támogató légkör

Munkavégzés helye

Kálló

Cégnév: Trenkwalder Kft