Karrier Hungária Kft.

Senior HR Business Partner (KH_103242)

X.kerületben lévő partnerünk részére keresünk szellemi és fizikai munkaerővel tapasztalatot szerzett HR Business Partnert.

Feladatok:

o  toborzás-kiválasztási folyamat stratégiai szintű koordinálása
o  interjúkon való részvétel
o   változás-menedzsmentben, szervezet- és vezetőfejlesztésben való aktív részvétel
o   termelésben dolgozók(szellemi és fizikai) HR igényeinek tervezése
o   teljesítmény-menedzsment
o   vezetők teljes körű szakmai támogatása (munkaügy, kompenzáció, teljesítményértékelés, tréningek)
o   HR stratégia és irányelvek kidolgozásában való részvétel
o   munkajogi változások és szabályzatok követése
o   hatékony belső kommunikáció fejlesztése

Elvárások:

o   főiskolai vagy egyetemi végzettséged
o   minimum 5 éves szakmai tapasztalat HR Business Partneri és/vagy HR generalista pozícióban, multinacionális gyártó vállalatnál (preferáltan gyógyszeripar, autóipar, energetika, FMCG stb.)
o   angol nyelv napi szintű használata
o   magas fokú precizitás, pontosság, önállóság
o   kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő képesség

Előnyt jelent:

HR végzettség előnyt jelent

Amit ajánlunk:

o   éves bónusz
o   kiemelkedő Kafeteria
o   szakmai képzések
o   ingyenes sportolási lehetőségek
o   parkolási lehetőség
o   bejárás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: WABERER S INTERNATIONAL NYRT